,,Reborda" suklupo trečiajame mūšyje, o į mažosios taurės finalą keliauja ,,WYWA"

...

,,Reborda" suklupo trečiajame mūšyje, o į mažosios taurės finalą keliauja ,,WYWA" 852

Birželio 17 dieną "Inter cars" mažosios taurės pusfinalyje susitiko "WYWA" ir "Reborda" komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 55:60 (8:21; 22:9; 13:14; 12:16) iškovojo "WYWA".

Pirmąjį kėlinį galingai pradėjo Edgaras Vigelis (WYWA), per kėlinį pelnydamas 12 taškų jis leido savo komandai susikrauti dviženklį pranašumą ir "WYWA" laimėjo pirmąjį kėlinuką 21:8.

Antrajame kėlinyje, kuriame netrūko aršios kovos ir konfliktų, į žaidimą pradėjo grįžti "Reborda". Jiems pavyko sumažinti atsilikimą ir po dviejų kėlinukų rezultatas buvo lygus 30:30.

Trečiajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi Edvinas Puklevičius (WYWA) paeiliui pelnydmas 8 taškus, vėliau po tritaškį pridėjo Jurgis Petrauskas ir Edgaras Vigelis. Bet "Reborda" greitai rado atsaką ir neleido varžovams pabėgti į priekį. Trečiasis kėlinys baigėsi 44:43 "WYWA" naudai.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje siautėjo Jurgis Petrauskas (WYWA). "WYWA" pabėgo nuo varžovų, nors "Reborda" visą laiką kvėpavo į nugarą, tačiau į finalą po sunkios pergalės rezultatu 60:55 keliauja "WYWA" krepšininkai.

Rungtynių žaidėjai: MVP Edgaras Vigelis (WYWA) 19 t. 3/4 tritašk.  18 n. b.

Dovydas Ruoška (WYWA) 4 t. 13 atk. k. 15 n. b.

Andrius Bėrontas (Reborda) 18 t. 7 atk. k. 21 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti