Sezono serijoje - sezono sensacija: Rokas Misevičius ir kompanija išspyrė "Daikrą - Loglitą" į mažąją taurę

...

Sezono serijoje - sezono sensacija: Rokas Misevičius ir kompanija išspyrė "Daikrą - Loglitą" į mažąją taurę 833

Šventinę Lietuvai dieną, kovo 11-ą, "Inter Cars" didžiosios taurės ketvirfinalio serijos lemiamas rungtynes sužaidė "Daikra-Loglita" ir "Švarūs Langai" komandos. Pademonstravę plieninę gynybą ir sulaukę Roko Misevičiaus (nors ir su traumos padariniais) "Švarūs Langai" pateikė didžiausią sezono sensaciją ir paguldė ant menčių varžovus 74:61 (15:14; 28:17; 21:16; 10:14) ir laimėjo seriją 2:1, bei išsiuntė šiuos į mažosios taurės batalijas.

Pirmasias minutes "Švarūs Langai" pradėjo su gera energija ir varžovams neleido pataikyti iš žaidimo net 7 minutes. Vėliau prisėdus Rokui Misevičiui ant suolo Henrikas Norkus įmetė pora tolimų metimų, "Daikra-Loglita" užpuolė greitomis atakomis, pametę koncentraciją "Švarūs Langai" greit išvaistė savo pranašumą ir po pirmo ketvirčio komandas skyrė jau tik minimali persvara (15:14).

Antrajame kėlinyje į aikštę grįžęs Rokas Misevičius ir kompanija pradėjo misiją "pabėgimas". Taiklūs tolimi metimai, nuostabi gynyba ir tranzicija į puolimą sukrovė "Švariems Langams" pirmą rekordinę atžymą- 15 taškų, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo 43:31.

Po ilgosios pertraukos "Švarūs Langai" sustoti neketino, kibi gynyba išmušė iš vėžių varžovus, Mark Ostrovskij įkalė pora vinių į varžovų krepšį ir komandas jau skyrė naujas rekordinis pranašumas (62:43).

Lemiamame ketvirtyje "Švarūs Langai" sumažino tempą, protingai rezgė ilgas atakas ir toliau kantriai dirbo gynyboje. "Daikra-Loglita" nebepavyko sukurti antro stebuklo šioke serijoje ir "Švarūs Langai" nukautavo varžovus 74:61, laimėjo seriją 2:1, bei pasiuntė pastaruosius į mažąją taurę.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Rokas Misevičius "Švarūs Langai" 23 tšk., 11 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 5 išpr. praž., 35 nb.

Laimonas Remeikis "Daikra-Loglita" 23 tšk., 11 atk. kam., 9 išpr. praž., 33 nb.

Saulius Šarkis "Švarūs Langai" 7 tšk., 14 atk. kam., 21 nb.

Arnoldas Gudžiūnas "Daikra-Loglita" 11 tšk., 11 atk. kam., 19 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti