"Tauragė" antrą kartą ant to pačio grėblio neužlipo: tėškė antausį ir pratęsė seriją

...

"Tauragė" antrą kartą ant to pačio grėblio neužlipo: tėškė antausį ir pratęsė seriją 850

Birželio 15 dieną antrose "Inter Cars" mažosios taurės pusfinalio serijos rungtynėse susigrūmė "Tauragė" ir "Daikra-Loglita" komandos. Šį kartą rungtynių pabaigoje neiššvaistę savo persvaros pergalę iškovojo Luko Petkevičiaus trigubo dublio įkvėpti tauragiškiai nukautavę varžovus 79:75 (16:20; 19:22; 20:16; 24:17) ir išplėšę lemiamas serijos rungtynes, kurios vyks po dviejų dienų birželio 17 dieną.

Pirmoje rungtynių pusėje "Daikra-Loglita" laikė iniciatyvą savo rankose ir visas 20 minučių pirmavo, tiesa skirtumas nebuvo didelis, "Tauragė" išlaikė kovinį atstumą ir po dviejų kėlinių rezultatatas buvo 42:35.

Po ilgosios pertraukos "Tauragė" pasigavo geras emocijas ir "pakrito" tolimi metimai. Greitose atakose šėlo Lukas Petkevičius ir Arminas Bergaudas, taip atsilikimas vis mažėjo. Ketvirtajame kėlinyje nesustabdomas tapo Arminas Bergaudas smeigęs 4 tolimus paeiliui ir taip sukraudamas rekordinę dviženklę persvarą. "Tauragė" antrą kartą neiššvaistė savo persvaros ir išlyginio seriją laimėdami rungtynes 79:75.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Lukas Petkevičius "Tauragė" 11 tšk., 11 rez. perd., 10 atk. kam., 6 išpr. praž., 24 nb.

Laimonas Remeikis "Daikra-Loglita" 22 tšk., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 9 išpr. praž., 25 nb.

Andrius Steponaitis "Daikra-Loglita" 12 tšk., 9 atk. kam., 20 nb. 

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti