"Tauragė" prisižaidė su degtukais: krito pirmame mūšyje, tačiau karas nebaigtas

...

"Tauragė" prisižaidė su degtukais: krito pirmame mūšyje, tačiau karas nebaigtas 843

Birželio 9 dieną "Inter Cars" mažosios taurės pirmąsias pusfinalio serijos kovas pradėjo "Daikra - Loglita" ir "Tauragė" komandos. Nors didžiąją rungtynių dalį pirmavo "Tauragė", o likus kiek mažiau nei 4 minutėms komandas skyrė dviženklis pranašumas, "Daikra - Loglita" sugebėjo priversti varžovus prisižaisti su ugnimi ir nukovė priešininkus rezultatu 80:77 (24:26; 16:14; 18:17; 22:20), bei įšsiveržė pusfinalio serijoje 1-0.

Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė taškas į tašką. Nė viena komanda nesugebėjo įgyti solidesnės persvaros. Puiki kova, akiai malonus krepšinis ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo visiškai lygus 40:40.

Po ilgosios pertraukos "Tauragė" pradėjo siautėti puolime ir įgijo solidesnę persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje "Daikra - Loglita" grįžo iki minimumo.

Lemiamame ketvirtyje pradėjo lyti stebuklais. "Tauragė" ir vėl pradėjo žaižaruoti puolime ir įgijo dviženklę persvarą. Rungtynių epogėjus prasidėjo likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes. Mindaugas Šikšnius įsmeigė tolimą bombą ir padidino savo komandos persvarą iki 12-kos taškų (73:61). Tada atrodė, jog tai bus pribaigiantis metimas varžovams, tačiau po minutės pertraukėlės "Daikra-Loglita" spurtavo 14:0, o 3 minučių atkarpą laimėjo net 19:4 ir "Tauragės" vyrukai turėjo aikštelę palikti nuleistomis galvomis. Rungtynės baigėsi stebuklinga "Daikra-Loglita" pergale 80:77.

Rungtynių žaidėjai:

Laimonas Remeikis "Daikra-Loglita" 22 tšk., 8 atk. kam., 7 išpr. praž., 5 rez. perd., 23 nb.

Edvinas Simėnas "Tauragė" 15 tšk., 16 atk. kam., 27 nb.

Arminas Bergaudas "Tauragė" 27 tšk., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 21 nb.

Justinas Bardauskas "Daikra-Loglita" 18 tšk., 7 atk. kam., 19 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti