"Tauragė" užbaigė "Auroros" sezoną

...

"Tauragė" užbaigė "Auroros" sezoną 831

Kovo 5 dieną "Inter Cars" mažosios taurės ketvirfinalyje susitiko "Tauragė" ir "Aurora" komandos. Užtikrintą pergalę iškovojo "Tauragės" ekipa susirinkusi taip gausiai kaip šį sezoną dar nesirinko, o priešininkų pusėje varžovų buvo ne itin daug. Rungtynės baigėsi 81:59 (21:12; 35:19; 9:13; 16:15) "Tauragė" užtikrinta pergale bei patekimu į pusfinalį.

Rungtynes abi komandos pradėjo vangiai ir nė virna komanda nežibėjo puolime. Antroje kėlinio pusėje "Tauragei" atsirišo krepšys ir toliašaudė artilerija ko pasekoje įgyta persvara 21:12.

Antrasis kėlinys nusprendė rungtynių baigtį. "Tauragė" nežmonišku tempu žaidė visą ketvirtį. Greitos atakos, tolimi metimai ir persvra augo it ant mėlių. Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 25 taškai (56:31).

Antroje rungtynių pusėje liko sutvarkyti formalumus. Nors "Aurora" ir stengėsi pavyti varžovus, "Tauragė" leido pažaisti visiems savo žaidėjams, tačiau paskutines keturias rungtynių minutes vėl užsiautė ir užbaigė "Auroros" sezoną. Rungtynės baigtos 81:59.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Lukas Petkevičius "Tauragė" 10 tšk., 8 rez. perd., 18 nb.

Edvinas Simėnas "Tauragė" 3 tšk., 15 atk. kam., 3 blk., 17 nb.

Darius Skuodas "Aurora" 13 tšk., 15 atk. kam., 5 rez. perd., 16 nb.

 

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti