Tik antrojoje rungtynių pusėje atsigavusi ,,Gobana" iškovojo pergalę

...

Tik antrojoje rungtynių pusėje atsigavusi ,,Gobana" iškovojo pergalę 695

Lapkričio 5 dieną ,,Inter Cars“ taurėje susitiko ,,KEGA LT“ ir „Gobana“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 82:65 (13:26; 24:18; 27:10; 18:11) iškovojo ,,Gobana".

Rungtynes aktyviau pradėjo ,,KEGA LT" krepšininkai. ,,Gobana" komandai niekaip nesisekė pataikyti iš toli, o varžovai netaiklius metimus vertė taškais greitajame puolime ir pirmąjį kėlinį laimėjo turėdami 13 taškų pranašumą.

Antrasis kėlinys aikštelėje atrodė panašiai. ,,KEGA LT" ir toliau nemažino apsukų. Tiesa, ,,Gobana" komandai pavyko šiek tiek prisivyti varžovus ir pirmoji rungtynių pusė pasibaigė rezultatų 44:37 ,,KEGA LT" naudai. 

,,Gobana" antrąjį kėlinį pradėjo taikliu metimu iš toli ir likus 4 min iki trečiojo kėlinio pabaigos išlygino rezultatą, o Linas Kaziulionis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Deja, ji neatnešė naudos, kadangi ,,Gobana" surengė ,,mini" spurtą ir trečiąjį kėlinį baigė turėdami 10 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje jaunieji krepšininkai bandė kabintis ir prisivyti varžovus, surengę jiems spaudimą, tačiau nesėkmingai. ,,Gobana" nepaleido rungtynių iš rankų ir laimėjo varžybas rezultatu 82:65.

 

Rungtynių žaidėjai: MVP Paulius Žurna (Gobana) 24 t. 8 atk. k. 26 n. b.

Elvinas Gintvainis(Gobana) 8 t. 7 atk. k. 9 rez. p. 3 per. k. 18 n. b.

Juozas Sodys (KEGA LT) 12 t. 6 atk. k. 5 per. k. 17 n. b.

 

Atsiprašome, rungtynių nuotraukų nebus.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti