"Urbovita" šventė lengvą pergalę

...

"Urbovita" šventė lengvą pergalę 650

Sekmadienio popietę susikovė „WYWA“ ir „Urbovita“ komandos „Inter Cars“ taurės varžybose. Lengvą pergalę šventė „Urbovita“ komanda rezultatu 76-56 (12-13; 23-8; 25-19; 16-16).

Pirmoje rungtynių pusėje vyravo gynybinė kova ir netaiklūs abiejų komandų metimai, likus žaisti 3 minutes iki pirmo kėlinio pabaigos 6-5 pirmavo „Urbovita“. Per likusį kėlinuko laiką žaidimas pagyvėjo o paskutinę ataką „WYWA“ perėmė kamuolį o Edgaras Vygelis smeigė tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį 13-12.

Antrojo kėlinuko pradžioje dominavo „Urbovita“ komandos duetas: Artūras Grinčikas tris kartus perėmė kamuolį ir tris kartus perdavė Linui Markaičiui, kuris lengvai iš eilutės pelnė 6 taškus iš eilės ir jo komanda pirmavo 18-13. Iki kėlinuko vidurio „WYWA“ komanda jautė taškų „badą“ o jį nutraukė Neilas Tamošiūnas. Toliau pradėjo siautėti Alvydas Grikpėdis, kuris smeigė du tritaškius iš eilės ir sukrovė savo komandai 12 taškų pranašumą. Likusias tris kėlinuko tris minutes vyko apylygė kova o komandos į pertrauką ilsėtis išėjo 35-21 pirmaujant „Urbovita“ komandos krepšininkams.

Po didžiosios pertraukos „Urbovita“ komanda vedama puikaus Lino Markaičio žaidimo po jo perimto kamuolio ir pelnytų taškų greitoje atakoje susikrovė 23 taškų pranašumą 50-27. Tai įpusėjus kėlinukui privertė „WYWA“ komandos trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Po jos vaizdas aikštelėje nepasikeitė o ketvirtajame kėlinuke liko tik formalumai.

Rungtynių žaidėjai:

MVP Linas Markaitis (Urbovita) 32 tšk. 5 atk.k.  8/11 dvit. 32 naud. b.

Alvydas Grikpėdis (Urbovita) 14 tšk. 9 atk. k. 23 naud. b.

Dovydas Ruoška (WYWA) 18 tšk. 12 atk.k. 28 naud. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti