"WYWA" su rungtynių sirena po dramatiško trilerio išplėšė pergalę

...

"WYWA" su rungtynių sirena po dramatiško trilerio išplėšė pergalę 387

Spalio 28 dieną „Inter  Cars“ taurėje susitiko „Gitana“ ir „WYWA“ ekipos. Po dramatiškos kovos „Gitana“ komanda paskutinėmis sekundėmis išleido pergalė iš savo rankų 87-90 (19-13; 23-23; 26-22; 19-32).

 „Gitana“ komanda aktyviau pradėjo varžybas, tačiau daugiausiai Rimanto Šimkaus o vėliau ir Edvino Puklevičiaus pastangomis „WYWA“ komanda grįžo į žaidimą ir kovėsi kaip lygūs su lygiais. Nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, po sėkmingos antrojo kėlinuko pabaigos „Gitana“ komanda išsiveržė į priekį 42-36.

Po didžiosios pertraukos „Gitana“ komanda demonstravo komandinį krepšinį, rado puikiai kelius prie varžovų krepšio ir kėlinuko pabaigoje susikrovė 9 taškų pranašumą 62-53. Kai atrodė, kad jau viskas „Gitanos“ rankose jų komandos žaidėjas Arvydas Ramanauskas už antrą techninę pražangą pašalintas iš varžybų tik prasidėjus 4 kėliniui. Nors ir be jo komandai geriau sekėsi valdyti varžybas, tačiau likus žaisti apie 3 minutes „WYWA“ komandos strategas Karolis Stirbys paėmė minutės pertraukėlę ir pradėjo spausti varžovus. Tai davė vaisių. Paskutiniosiose atakose „Gitana“ komandos žaidėjų dauguma baudų metimų buvo netaiklūs, o varžybų didvyriu tapo Rimantas Šimkus, kuris smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą. „Gitana“ komanda paėmė minutinę pertraukėlę ir  suorganizavo fantastišką išsimetimą, po kurio Valdas Paulauskas liko visiškai laisvas po krepšiu ir su kamuoliu, tačiau jam nepavyko pataikyti, o kurioziškai atkovotas kamuolys ir Rimanto Šimkaus tritaškis su sirena padovanojo „WYWA“ komandai pergalę.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Rimantas Šimkus (WYWA) 22 tšk. 15 ak. 5 r.p. 27 n.b.

Edvinas Puklevičius (WYWA)22 tšk. 12 a.k. 5 r.p. 24 eff.

Tadas Rakauskas (Gitana) 24 tšk.  5 ak. 20 n.b.

Marius Kurlinkus (Gitana) 9 tšk.  6 a.k. 15 n.b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti