17 taškų deficitą panaikinusi "Reborda - Vitaresta" liko be pergalės

17 taškų deficitą panaikinusi "Reborda - Vitaresta" liko be pergalės 1465

Gegužės 28 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko Redo“ ir Reborda - Vitaresta“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 80:77 (16:17; 20:13; 24:20; 20:27) iškovojo “Redo.

Pirmajame kėlinuke komandos žaidė lygų žaidimą ir nei vienai ekipai nepavyko pabėgti ženkliu pranašumu. Po taiklaus Gyčio Ramono tritaškio metimo kėlinio pabaigoje “Reborda - Vitaresta” ekipa pirmavo rezultatu 17:16.

Antrajame kėlinyje “Redo” įgijo pagreitį ir vienu metu buvo pabėgę nuo varžovų gana solidžia persvara. Visgi “Reborda - Vitaresta” susiėmė gynyboje ir pridarė duris “Redo” ekipos puolimui. Nepaisant to pastarieji persvėrė rezultatą į savo pusę ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 36:30.

Trečiąjį kėlinį Andrius Skvarčinskas pradėjo įsūdydamas varžovams dvi tolimas "bombas" paeiliui ir taip padvigubino savo komandos pranašumą, o “Redo” pamažu pradėjo tolti. Tačiau pasikartojant antrojo kėlinio scenarijui, “Reborda - Vitaresta” besibaigiant sugrįžo iki vienženklio atsilkimo. Kėlinio pabaigoje tas pats Andrius Skvarčinskas pridėjo dar viena tolimą metimą ir po trijų kėlinių “Redo” pirmavo 60:50.

Paskutiniame ketvirtyje “Reborda - Vitaresta” privertė “Redo” gerokai paprakaituoti dėl pergalės. Vienu metu komandas skyrė du taškai, tada “Redo” vėl primetė tritaškių ir pabėgo. Visgi kėlinio pabaigas gerai žaidusi “Reborda - Vitaresta” ir toliau laikėsi savo tendencijos bei grįžo rungtynes.

Likus trylikai sekundžių iki rungtynių pabaigos švieslentėje švietė lygus rezultatatas 77:77, kamuolį savo rankose turėjo “Redo” ekipa. Tomas Vanagas pabandė išplėšti pergalę, tačiau jo metimas buvo netaiklus, į pagalbą atkovotu kamuoliu puolime atskriejo Rimantas Šimkus prieš kurį buvo prasižengta, o pastarasis realizavo vieną baudos metimą ir išvedė “Redo” į priekį 78:77. Vėliau po atkovoto kamuolio sekė Justino Korsako pražanga puolime ir po pražangų taktikos Svajūnas Murauskas pridėjo dar du taiklius baudos metimus. “Reborda - Vitaresta” ekipai liko 4 sekundės išplėšti pratęsimą, tačiau krepšininkai neįvykdė komandos stratego užduočių ir buvo priversti pripažinti “Redo”komandos pranašumą rezultatu 80:77.

MVP Žilvinas Srėbalius (Redo) 10 t., 17 atk. k., 4 rez. p., 2 išp. p., 26 n. b.

Andrius Skvarčinskas (Redo) 20 t., 8 atk. k., 3 rez. p., 2 per. k., 1 išp. p., 17 n. b.

Gytis Ramonas (Reborda - Vitaresta) 35 t., 9 atk. k., 1 rez. p., 4 išp. p., 33 n. b.