45 Nojaus Pabriežos naudingumo balai ir netikėtai lengva 'WestTransit" ekipos pergalė 1288

Gegužės 19 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko “WestTransit“ ir „ERA“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 95:63 (25:17; 27:17; 15:20; 28:9) iškovojo “WestTransit”.

Pirmojoje rungtynių pusėje “WestTransit” jau nuo pirmųjų minučių griebė jautį už ragų. Jau pirmajame kėlinuke jie pabėgo nuo varžovų dviženkliu pranašumu ir jį išlaikė iki pat antrojo kėlinuko pabaigos. Po dviejų kėlinių “WestTransit” pirmavo rezultatu 52:34.

Trečiajame kėlinuke “ERA” ekipa dar bandė grįžti į žaidimą, tačiau “WestTransit” tvarkingai gynėsi ir išlaikė savo pranašumą. Trečiojo kėlinuko pabaigą vainikavo Juliaus Ambraziūno tritaškis nuo vienos kojos su kėlinio sirena, kuris tik dar labiau padidino “WestTransit” komandos pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumai, “ERA” ekipa pelnė per kėlinį viso labo 9 taškus ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 63:95.

Rungtynių žaidėjai: MVP Nojus Pabrieža (WestTransit) 27 t., 20 atk. k., 6 rez. p., 6 išp. p., 45 n. b.

Lukas Patašius (WestTransit) 14 t., 8 atk. k., 1 rez. p., 18 n. b.

Tomas Dabravolskis (ERA) 14 t., 9 atk. k., 1 rez. p., 2 išp. p., 19 n. b.