63 naudingumo balų pirtį užkūręs Aurimas Vaičiulis atnešė "ERA" komandai pergalę 1456

Gegužės 20 d. Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių” taurės rungtynėse susitiko „VKKM – Saulės kaina“ ir „ERA“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 83:80 (18:19; 24:25; 25:20; 16:16) iškovojo „ERA“.

Pirmojoje rungtynių pusėje vyravo „NBA“ stiliaus žaidimas, daug greitų atakų, daug kontakto gynyboje. „ERA“ komanda į priekį vedė Aurimas Vaičiulis, kuris darė ką norėjo po varžovų krepšiu, o po dviejų kėlinių jau turėjo 25 taškus ir 17 atkovotų kamuolių. Tačiau, net Aurimo Vaičiulio pastangų neužteko „VKKM – Saulės kaina“ jaunieji krepšininkai demonstravo pavydėtiną gynybą bei puolimą, sugebėjo surengti spurtą ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami dviejų taškų pranašumą (44:42)

Po ilgosios pertraukos komandos nemažino apsukų, o intriga išliko iki pat rungtynių pabaigos. Ekipos demonstravo charakterį iki pat paskutiniosios minutės, tačiau patirtis ir individualus meistriškumas leido „ERA“ komandai išnešti sveiką kailį. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:80.

MVP Aurimas Vaičiulis (ERA) 36 t., 33 atk. k., 5 išp. p., 63 n. b.

Lukas Barkauskis (ERA) 21 t., 5 atk. k., 7 rez. p., 18 n. b.