Absoliutūs turnyro favoritai finale: Mindaugo Šikšniaus trigubas dublis padėjo sudraskyti į skutelius "Rebordą-Taisom.lt"

Absoliutūs turnyro favoritai finale: Mindaugo Šikšniaus trigubas dublis padėjo sudraskyti į skutelius "Rebordą-Taisom.lt" 900

Spalio 8 dieną "Pavasario" taurės pusfinalyje susitiko "Tauragė" ir "Reborda-Taisom.lt" komandos. Mindaugo Šikšniaus karjeros rungtynės pažymėtos visišku varžovų sudorojimu 99:54 (23:11; 23:14; 24:17; 29:12) ir patekimu į finalą.

Jau nuo pat pirmų rungtynių minučių "Tauragė" griebė už skaudžios vietos varžovams ir pirmojo kėlinio sindromą pajautė "Reborda-Taisom.lt" griebėsi minutės pertraukėlės. Po jos Valentino Rumiancevo klyksmai nepadėjo, "Tauragės" nuostabų toną uždavęs Lukas Petkevičius smeigė keletą tritaškių metimų iš rūbinės ir jau po pirmų 10-ties minučių aiškėjo rungtynių gairės (23:11).

Vėliau visų rungtynių metu "Reborda-Taisom.lt" ne tik, kad nepavyko priartėti, tačiau buvo daužomi į šukes. Mindaugas Šikšnius sužaidė "gimtadienio" rungtynes, ne tik gerai atakuodamas krepšį, tačiau ir surinkęs įspūdingą trigubą dublį. Ant geros bangos buvę "Tauragės" vyrukai įsijautę kalė vieną po kito taiklias tolimas bombas, prie kurių prisidėjo ir rotacijos žaidėjai, kurie ne taip ir dažnai jaučia metimą. Rungtynes "Tauragė" laimėjo nepadoriu skirtumu 99:54. Laukia intriguojantis finalas sekmadienį prieš "WYWA" komandą.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Mindaugas Šikšnius "Tauragė" 25 tšk., 14 rez. perd., 11 atk. kam., 5 išpr. praž., 4 per. kam., 5/7 trit. met., 46 nb.

Lukas Petkevičius "Tauragė" 18 tšk., 10 rez. perd., 7 atk. kam., 5 kld., 25 nb.

Kristupas Pozingis "Reborda-Taisom.lt" 16 tšk., 8 atk. kam., 6 išpr. praž., 5 kld., 15 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti