"Adrijus - Mano būstas" iškovojo "Įmonių" taurės bronzos medalius

"Adrijus - Mano būstas" iškovojo "Įmonių" taurės bronzos medalius 1295

Gegužės 27 dieną įvyko Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių" taurės finalai. Dėl trečiosios vietos susitiko "Adrijus - Mano būstas" ir "Reborda - VR Servisas" komandos. Po pusfinalyje patirto visiško fiasko "Adrijus - Mano būstas" komanda rado savyje jėgų ir "žvaigždžių dienos" rungtynių ritmu įveikė varžovus rezultatu 111:88 (33:29; 22:12; 22:22; 34:25).

Rungtynes komandos pradėjo labai atsipalaidavusios, kaip ir įprasta tokioms rungtynėms nusimetę šarvus ir labai laisvai žaidžiantys žaidėjai priminė žvaidždžių dienos rungtynių dalyvius, o ne kovą dėl bronzos. Fantastinis puolimas ir tritaškių konkursas nepaliko abejingų žiūrovų, o pirmąjį ketvirtį laimėjo "Adrijus - Mano būstas" net 33:29.

Antrajame ketvirtyje nustojo pataikyti į krepšį viena komanda, to pasekoje vedami Pauliaus Šyliaus "būstininkai" pradėjo didinti savo persvarą iki 14 taškų (55:41).

Po ilgosios pertraukos Valentinas Rumiancevas skirstė perdavimus it John Stockton ir neleido varžovams priartėti iki vienženklio skirtumo. "Adrijus - Mano būstas" komanda užtikrintai įveikę varžovus 111:88 pasidabino bronzos medaliais.

 

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Paulius Šylius "Adrijus - Mano būstas" 33 tšk., 15  atk. kam., 41 nb.

Valentinas Rumiancevas "Adrijus - Mano būstas" 17 tšk., 14 rez. perd., 32 nb.

Vilius Vaičius "Reborda - VR Servisas" 41 tšk., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 5 išpr. praž., 52 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti