Apylygė kova: išvargta "VAD Electrical LTD - OHQ Media" komandos pergalė

Apylygė kova: išvargta "VAD Electrical LTD - OHQ Media" komandos pergalė 1287

Gegužės 18 dieną Klaipėdos miesto “Pavasariotaurės rungtynėse susitiko “ColliCare Logistics“ ir „VAD Electrical LTD - OHQ Media“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 83:69 (21:18; 16:20; 19:15; 27:16) iškovojo “VAD Eletrical LTD - OHQ Media”.

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė tvarkingą ir pavyzdingą krepšinį. Nei vienai iš jų nepavyko parodyti ženklaus pranašumo, o po dviejų kėlinukų vos vienu taškeliu (38:37) priekyje rikiavosi “ColliCare Logistics” ekipa.

Trečiajame kėlinuke komandos ir toliau žaidė apylygį krepšinį, tačiau šį kartą geriau sekėsi “VAD Electrical LTD - OHQ Media” komandai, kuri po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 56:53.

Ketvirtajame kėlinyje likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos Arnas Pilipavičius pataikė labai svarbų tritaškį, kuris išvedė “VAD Electrical LTD - OHQ Media” komandą į priekį 9 taškais, kas kaip parodė tolimesni varžybų įvykiai tapo nebepavejamu skirtumu “ColliCare Logistics” ekipai. Galutinius taškus ant i sudėliojo Laurynas Vadopalas, pataikydamas du tritaškius iš abiejų aikštės kampų, o “VAD Electrical LTD - OHQ Media” iškovojo pergalę rezultatu 83:69, o pergalės vertė - kelionė į pusfinalį.

Rungtynių žaidėjai: MVP Lukas Kazlauskas (VAD Electrical LTD - OHQ Media) 20 t., 10 atk. k., 7 rez. p., 5 išp. p., 27 n. b.

Matas Staponas (VAD Electrical LTD - OHQ Media) 4 t., 8 atk. k., 4 rez. p., 20 n. b.

Mindaugas Norkus (ColliCare Logistics) 15 t., 7 atk. k., 2 rez. p., 4 išp. p., 23 n. b.