Atkaklioje dvikovoje - "OverSize" pergalė

Atkaklioje dvikovoje - "OverSize" pergalė 882

Rugsėjo 17 d. vakarą Klaipėdos “Pavasario įmonių” taurės rungtynėse susitiko “Vitės bendruomenė” ir “Oversize” ekipos. Atkaklioje dvikovoje pergalę šventė “OverSize” 76:70 (18:10; 14:25; 25:15; 19:20)

Nuo pirmųjų minučių komandos žaidė atkaklų krepšinį, tik kėlinio pabaigoje savo pranašumą pradėjo įrodinėti “Oversize” ekipa, kuri spurtavo ir susikrovė 6 taškų pranašumą – 16:10. Per likusį laiką pastarieji dar spėjo realizuoti metimą ir po pirmojo kėlinio rezultatu 18:10 priekyje “OverSize”.

Antrąjame kėlinyje savo spurtą surengė “Vitės bendruomenės” komanda, kuri pasivyjo savo varžovus ir apylygis rezultatas išsilaikė viso kėlinio metu. Po dviejų kėlinių rezultatu 35:32 priekyje “Vitės bendruomenė”.

Po ilgosios pertraukos komandos vėl grįžo į atkaklų krepšinį. Visą kėlinuką komandos išlaikė tolygų krepšinį ir tik kėlinio gale “OverSize” tritaškių salvės leido pastariesiems įgyti 7 taškų pranašumą – 57:50.

Ketvirtąjame kėlinyje jau savo pranašumą puikiai stengėsi išlaikyti “OverSize” ekipa, o likus žaisti 1:39 komandas skyrė 5 taškai – 73:68. Per likusį laiką “Vitės bendruomenė” nesugebėjo sukurti intrigos ir “OverSize” šventė pergalę – 76:70.