Audriaus Mineikio debiutu pažymėtose rungtynėse įtikinama "Daikra - Prolain" pergalė 940

Liepos 19 dieną Klaipėdos miesto "Pavasario taurėje" susitiko "Daikra - Prolain" ir "BC Minimelts" komandos. Rungtynės pažymėtos Audriaus Mineikio bei Andriaus Banio debiutu apkartino debiutines rungtynes žaidusių "BC Minimelts" komandos nuotaiką. Rungtynes įtikinamai laimėjo Audriaus Mineikio vedama komanda 104:79 (28:24; 22:15; 29:16; 25:24).

Rungtynių pirma pusė priminė labiau treniruotę ir pasibėgiojimą aikštelėje. Komandos nepersistengė ir žaidė savo malonunumui, vis gi "Daikra - Prolain" komanda dėka didesnio meistriškumo į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis pirmaudami 50:37.

Trečiajame kėlinyje įvyko rungtynių lūžis, kuomet "Daikra - Prolain" įjungė aukštesnę pavarą, pabėgo nuo varžovų ir įtikinamai pateisino savo kaip favoritų statusą. Rungtynės baigėsi rezultatu 104:79.