"BC Minimelts" sukovojo du kėlinius

"BC Minimelts" sukovojo du kėlinius 1286

Gegužės 18 dieną Klaipėdos miesto pavasario Įmonių” taurės rungtynėse susitiko “OverSize - Baltic Empire“ ir „BC Minimelts“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 97:78 (24:27; 20:23; 36:12; 17:16) iškovojo “OverSize - Baltic Empire”.

Pirmajame kėlinuke atrodė, kad “OverSize - Baltic Empire” ekipa pabėgs toli, kadangi jau pirmajame kėlinuke jie turėjo dviženklį pranašumą. Tačiau priešininkų komandoje Aleksandr Kostiugov surinko 15 taškų, kas leido jo ekipai po pimojo kėlinuko pirmauti rezultatu 27:24.

Antrajame kėlinuke viskas toliau klostėsi į “BC Minimelts” komandos pusę. Pastarieji vedini Tomo Mikalausko ir Aleksandr Kostiugov dueto, kurie po dviejų kėlinių turėjo surinkę daugiau kaip puse komandos taškų (31), ir toliau pirmavo reuzltatu 50:44.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė: “OverSize - Baltic Empire” suaktyvino gynybą, o varžovams pradėjo stigti jėgų. Trečiajame kėlinuke daugiausiai prie didinto pranašumo prisidėjo Daugmantas Macas, kuris pataikė 4 tritaškius per kėlinį.

Ketvirtajame kėlinuke “OverSize - Baltic Empire” išlaikė savo susikrautą pranašumą ir iškovojo solidžią pergalę rezultatu 97:78.

Rungtynių žaidėjai: MVP Robertas Milius (OverSize - Baltic Empire) 18 t., 10 atk. k., 2 rez. p., 2 išp. p., 25 n. b.

Daugmantas Macas (OverSize - Baltic Empire) 18 t., 3 atk. k., 8 rez. p., 24 n. b.

Tomas Mikalauskas (BC Minimelts) 17 t., 6 atk. k., 11 rez. p., 5 išp. p., 27 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.