Be didesnio pasipriešinimo: solidi "WestTransit" komandos pergalė

Be didesnio pasipriešinimo: solidi "WestTransit" komandos pergalė 1282

Gegužės 15 dieną Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių" taurės rungtynėse susitiko ”BC Minimelts“ ir „WestTransit“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 90:51 (19:6; 29:18; 17:13; 25:14) iškovojo “WestTransit”.

Rungtynes geriau pradėjo “WestTransit” ekipa. “BC Minimelts” iš žaidimo pirmuosius taškus pelnė tik po keturių minučių žaidimo, o pirmąjį kėlinuką jau dviženkliu pranašumu 19:6 laimėjo “WestTransit”.

Antrajame kėlinuke “WestTransit” nemažino tempo ir toliau sėkmingai didino savo pranašumą. Į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis pirmaudami 24 taškais (48:24).

Antrojoje rungtynių pusėje “WestTransit” galiausiai susikrovė tokį pranašumą, kuris varžovams tapo nebepavejamas.

Rungtynių žaidėjai: MVP Nojus Pabrieža (WestTransit) 21 t., 17 atk. k., 2 rez. p., 35 n. b.

Deividas Badauga (WestTransit) 16 t., 6 atk. k., 3 rez. p., 18 n. b.

Aleksandr Kostiugov (BC Minimelts) 15 t., 3 atk. k., 4 rez. p., 2 išp. p., 16 n. b.