"ColliCare Logistics" nepasigailėjo jaunimo

"ColliCare Logistics" nepasigailėjo jaunimo 1092

Balandžio 29  dieną Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurėje" susitiko VKKM - 2006“ ir ColliCare Logistics“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 51:84 (12:22; 14:20; 12:24; 13:18) iškovojo „ColliCare Logistics“.

Rungtynes sėkminga atkarpa 9:2 pradėjo „ColliCare Logistics“ komanda, po kurios jaunųjų krepšininkų treneris buvo priverstas prašyti minutės pertaukėlės. Tačiau „ColliCare Logistics“ ir toliau nemažino tempo ir po pirmojo kėlinuko pirmavo 22:12.

Antrajame kėlinuke praktiškai niekas nesikeitė, „ColliCare Logistics“ ir toliau išlaikė savo pranašumą, o po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 42:26.

Trečiajame kėlinyje „ColliCare Logistics“ pajungė dar aukštesnę pavarą ir pradėjo vis labiau didinti savo atotrūkį nuo varžovų, po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 66:38.

Ketvirtajame kėlinuke liko tik formalumai su kuriais be jokių problemų „ColliCare Logistics“ komanda susitvarkė ir laimėjo rungtynes rezultatu 84:51.

Rungtynių žaidėjai: MVP Lukas Grabauskas (ColliCare Logistics) 35 t., 10 atk. k., 8 rez. p., 8 išp. p., 46 n. b.

Mindaugas Norkus (ColliCare Logistics) 8 t., 24 atk. k., 6 rez. p., 1 išp. p., 34 n. b.

Aredas Dziuba (VKKM - 2006) 19 t., 6 atk. k., 3 rez. p., 19 n. b.