"Daikra-Prolain" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė kovotojų dvasią pademonstravusius "Dragūnus"

"Daikra-Prolain" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė kovotojų dvasią pademonstravusius "Dragūnus" 932

Liepos 13 dieną, Klaipėdos miesto "Pavasario taurėje" pagaliau sugrįžęs krepšinis  prasidėjo dramatiška kova, nors "Daikra - Prolain" ir kontroliavo rungtynes bei turėjo dviženklę persvarą rungtynių pabaigoje "Dragūnai" ne juokais užkūrė pirtelę ir pralaimėjo rungtynes vieno metimo skirtumu 69:70 (15:21; 16:20; 16:17; 22:12).

Pirmosios rungtynių minutės klostėsi taškas į tašką, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę Andriaus Steponaičio vedini "Daikra - Prolain" komanda susikrovė 6 taškų persvarą (21:15).

Antrajame kėlinyje dėsningai Valentino Rumiancevo kamuolio virtuozo pastangomis "Daikra - Prolain" komanda didino savo pranašumą ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis esant jau dviženkliam pranašumui 41:31.

Po ilgosios pertraukos atrodė rungtynių baigtis aiški ir komandos užbaigs ramiai rungtynes, tačiau kovingieji "Dragūnai" su Daliumi Adomaičiu priešakyje palaipsniui mažino atsilikimą, o rungtynių pabaigoje buvo arti stebuklo po 3 iš eilės taiklių pastarojo tritaškių, tačiau "Dragūnams" pritrūko laiko, o subauduoti varžovų per tas likusias kelias sekundes nebepavyko. Rungtynės baigėsi 70:69 "Daikra - Prolain" pergale. 

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Andrius Steponaitis "Daikra - Prolain" 20 tšk., 14 atk. kam., 8 išpr. praž., 29 nb.

Dalius Adomaitis "Dragūnai" 25 tšk., 5 rez. perd., 6 kld., 6 per. kam., 21 nb.

 

Atsiprašome, rungtynių nuotraukų nebus.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti