Dalius Adomaitis už ausų ištempė "Dragūnus" iš dar vienos dramos

Dalius Adomaitis už ausų ištempė "Dragūnus" iš dar vienos dramos 938

Liepos 15 dieną Klaipėdos miesto "Pavasario taurėje" susitiko "Dragūnai" ir "OverSize" komandos. Po įtemptos kovos Daliaus Adomaičio vedami "Dragūnai" iškovojo pergalę rezultatu 79:74 (28:24; 12:20; 14:8; 25:22).

Pirmasis kėlinys pasižymėjo aukštu rezultatyvumu ir patrauklumu žiūrovo akiai. "Dragūnai" kėlinį užbaigė sėkmingiau turėjo trapią persvarą 28:24.

Antrajame kėlinyje atsirišo "OverSize" pagrindinis ginklas- tritaškiai metimai. Valdo Garadausko vedama komanda perlaužė rungtynes į savo pusę (44:40).

Po ilgosios pertraukos virė arši kova, o rungtynių pabaigoje laimėjo komanda, kuri turėjo geriausią žaidėją aikštėje, Daliaus Adomaičio iniciatyva "Dragūnai" išgyveno šį vakarą ir šventė pergalę 79:74.

MVP: Dalius Adomaitis "Dragūnai" 26 tšk., 12 rez. perd., 33 nb.

Vilius Bruzdeilinas "OverSize" 8 tšk., 13 atk. kam., 19 nb.

Valdas Garadauskas "OverSize" 14 tšk., 8 rez. perd., 19 nb.