Dar vienas vakaro trileris: "Adrijus - Mano būstas" ekipos fiasko, "WestTransit" komandos kelialapis į finalą 1292

Gegužės 23 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko “WestTransit“ ir „Adrijus - Mano būstas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 78:76 (13:20; 14:15; 22:15; 29:26) iškovojo “WestTransit”.

Rungtynes geriau pradėjo “Adrijus - Mano būstas” ekipa. Jie po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu 20:13.

Antrajame kėlinyje “Adrijus - Mano būstas” ir toliau sėkmingai laikėsi priekyje. “WestTransit” komandai gana sunkiai lipdėsi puolimas ir po dviejų kėlinių jie atsilikinėjo rezultatu 27:35.

Trečiajame kėlinyje “Adrijus - Mano būstas” jau buvo pabėgę nuo varžovų dviženkliu pranašumu, tačiau puikiai žaidę antrąją kėlinuko pusę “WestTransit” ekipa sumažino savo atsilikimą. Po taiklaus Nojaus Pabriežos tritaškio kėlinio pabaigoje “WestTransit” atslikinėjo minimaliu skirtumu 49:50.

Ketvirtajame kėlinuke komandos jau žaidė apylygį krepšinį. “WestTransit” ypatingai gerai atakavo iš toli, o “Adrijus - Mano būstas” neturėjo jokių priešnuodžių gynyboje. Likus maždaug 11 sekundžių iki rungtynių pabaigos “Adrijus - Mano būstas” atsilkinėjo trim taškais ir turėjo kamuolį savo rankose. Valentino Rumiancevo paskubėtas tritaškis buvo netaiklus ir ekipai teko imtis pražangų taktikos. Nojus Pabrieža realizavo abu baudos metimus, o kitoje aikštės pusėje pataikytas Pauliaus Šyliaus tritaškis jo komandos jau nebeišgelbėjo. “WestTransit” iškovojo kelialapį į finalą rungtynėse, rezultatu 78:76.

Rungtynių žaidėjai: MVP Nojus Pabrieža (WestTransit) 21 t., 16 atk. k., 8 rez. p., 5 išp. p., 35 n. b.

Domantas Zaboras (WestTransit) 12 t., 7 atk. k., 1 rez. p., 17 n. b.

Paulius Šylius (Adrijus - Mano būstas) 18 t., 6 atk. k., 4 rez. p., 5 išp. p., 21 n. b.