Daugkartiniai mažojo finalo dalyviai "Reborda - Vitaresta" šiais metais ir vėl lieka be finalo, į kurį keliauja "ERA" ekipa 1469

Birželio 10 dieną Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių” taurės pusfinalio rungtynėse susitiko „ERA“ ir „Reborda - Vitaresta“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 71:56 (14:10; 19:18; 17:15; 21:13) iškovojo „ERA”.

Pirmajame kėlinyje vyravo gynybinis krepšinis, „Rebordininkai“ privertė „ERA“ komandos snaiperius šaudyti tuščiais šoviniais, tačiau puolime patys įklimpo „ERA“ komandos gynybos spąstuose. Pirmasis kėlinys baigėsi 14:10 „ERA“ komandos naudai.

Antrajame kėlinyje „ERA“ krepšininkams pagaliau atsirišo tinklelis ir jie prapliupo taikliais metimais tiek iš už tritaškio linijos, tiek iš baudos aikštelės, ko pasekoje susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau „Reborda – Vitaresta“ komanda puikiai sužaidusi kėlinio pabaigą su 8 taškais paeiliui sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (33:28).

Po ilgosios pertraukos „ERA“ komanda įjungė aukštesnę pavarą, pradėjo pataikyti savo metimus, o „Reborda – Vitaresta“ žaidėjų veiduose matėsi, jog po šių rungtynių jiems prireiks  psichologo pagalbos, kadangi „ERA“ komanda visiškai dominavo abiejuose aikštelės pusėse ir laimėjo šio vakaro rungtynes rezultatu 71:56.

Rungtynių žaidėjai: MVP Aurimas Vaičiulis (ERA) 22 t., 28 atk. k., 6 rez. p., 3 išp. p., 56 n. b.

Laurynas Vadopalas (ERA) 17 t., 9 atk. k., 4 rez. p., 3 išp. p., 21 n. b.

Rokas Gedspudas (Reborda - Vitaresta) 18 t., 8 atk. k., 2 išp. p., 21 n. b.