"Dragūnai" pasimėgaudami iškovojo saldžią pergalę

"Dragūnai" pasimėgaudami iškovojo saldžią pergalę 944

Liepos 21 dieną Klaipėdos miesto "Pavasario taurėje" susitiko "Dragūnai" ir "BC Minimelts" komandos. Be savo bokšto rungtyniavę "BC Minimelts" leido pasismaginti "Dragūnams", kurie sudorojo varžovus it šiltą vilną rezultatu 95:60 (18:15; 20:14; 24:19; 33:12).

Iš esmės intriga laikėsi tik pirmame rungtynių kėlinyje, kuriame daugiausia Martyno Rimkaus pastangomis "BC Minimelts" laikėsi rungtynėse (15:18).

Nuo antrojo kėlinio jau "Dragūnai" žaidė savo krepšinį. Palaipsniui rezultatas vis augo, Vytautas Bimbiris sužaidė vienas geriausių rungtynių puolime, o ketvirtasis kėlinys išvis vyko į viena krepšį, taip "Dragūnai" susikrovė milžinišką pranašumą ir besimėgaudami krepšiniu iškovojo įtikinamą pergalę 95:60.

MVP: Dalius Adomaitis "Dragūnai" 17 tšk., 8 rez. perd., 5 per. kam., 23 nb.

Martynas Rimkus "BC Minimelts" 19 tšk., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 5 kld., 29 nb.