Dramatiškoje kovoje "Trys karaliai" pergalė

Dramatiškoje kovoje "Trys karaliai" pergalė 1115

Gegužės 23  dieną Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" pusfinalio varžybose susitiko Trys karaliai“ ir Reborda“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 73:66 (19:21; 14:11; 18:16; 22:18) iškovojo „Trys karaliai“.

Visas pirmasis kėlinukas vyko taškas į tašką. Komandos žaidė pavyzdingą žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. Pirmąjį kėlinuką rezultatu 21:19 laimėjo „Reborda“ ekipa.

Antrasis kėlinukas klostėsi panašiai, komandos ir toliau žaidė lygų žaidimą, nei vienai komandai neapavyko perlaužti rungtynių eigos savon pusėn. Antrasis kėlinukas baigėsi rezultatu 33:32, bet šįkart jau „Trijų karalių“ naudai.

Trečiajame kėlinuke „Trim karaliam“ jau buvo pavykę pabėgti į priekį kelių atakų pranašumu, tačiau „Reborda“ greit savo atsilkimą panaikino ir po trijų kėlinių atsilikinėjo trimis taškais.

Ketvirtajame kėlinyje ir vėl viskas vyko pirmyn ir atgal. Į priekį įsiverždavo tai viena, tai kita komanda ir niekas taip ir nesusikraudavo didesnio pranašumo. Likus vienai minutei iki rungtynių pabaigos „Trys karaliai“ išsiveržė į priekį septyniais taškais, ir taip tapo nepavejami „Rebordos“. „Trys karaliai“ iškovojo pergalę rezultatu 73:66.

Rungtynių žaidėjai: MVP Mindaugas Šikšnius (Trys karaliai) 20 t., 3 atk. k.,11 rez. p., 7 išp. p., 25 n. b.

Deividas Šerešnis (Trys karaliai) 10 t., 11 atk. k., 5 rez. p., 1 išp. p., 15 n. b.

Tautvydas Ptakauskas (Reborda) 26 t., 4 atk. k., 2 rez. p., 25 n. b.