Dviejų pratęsimų dramoje: Valentinas Rumiancevas vos neišnešė komandos draugų iš "degančio namo" 895

Rugsėjo 30 dieną "Pavasario įmonių" taurėje įvyko pirmasis pusfinalis. O aikštelėje susitiko „Klaipėdos sporto projektai“ su „Vitės bendruomene“. Įspūdingose rungtynėse po dviejų pratęsimų pergalę rezultatu 82-79 (16-17; 21-7; 19-24; 11-19; 5-5; 10-7) iškovojo „Vitės bendruomenė“.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką, o „Vitės bendruomenę“ į priekį tempė Mantas Jonikas. Antrajame kėlinyje greičiausiai įvyko lemiamas rungtynių lūžis, „Klaipėdos sporto projektai“ nesusikalbėjo tarpusavyje, o „Vitės bendruomenė“ smaigstė vieną tritaškį po kito. „Klaipėdos sporto projektai“ pradėjo ir klysti lygiose vietose, o varžovai juos baudė greitomis atakomis. Po dviejų kėlinių „Vitės bendruomenė“ pirmavo rezultatu 37-24.

Po ilgosios pertraukos „Klaipėdos sporto projektai“ „sutelkė save į nagą“, o komandos vedlys Valentinas Rumiancevas pataikė porą taiklių tolimų bombų iš „parkingo“. Trečio kėlinio pabaigoje Gediminas Vasiliauskas sumetė savo tritaškius, o pastarojo komanda po 30 minučių pirmavo 56-48.

Ketvirtajame kėlinyje po tritaškį smeigė Valentinas ir Kevinas, o „Klaipėdos sporto projektų“ komanda grėsmingai priartėjo. Antroje kėlinio dalyje Valentinas Rumiancevas smeigė porą tritaškių, o emocijas išrėkė varžovams į veidą, lemiamoje atakoje Valentinas Rumiancevas sudrąskė varžovų gynybą it peilis sviestą ir persvėrė rezultatą 67-66. Paskutinėje varžovų atakoje Sergėj Liubickij išprovokavo pražangą, bet pataikė tik vieną baudą (67-67). Juozo Sodžio metimas galėjęs atnešti pergalę skriejo pro šalį ir ekipos keliavo žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu pirmus taškus pelnė „Klaipėdos sporto projektai“, bet tritaškiu atsakė Mantas Jonikas, Juozas Sodys prasiveržė ir pelnė taškus (72-70), tada Valentino Rumiancevo dar vienas šūvis iš „parkingo“ buvo netaiklus, o į greitą ataką nubėgęs Mantas Jonikas lygino rezultatą 72-72. Lemiamoje atakoje „Klaipėdos sporto projektai“ sutrynė laiką ir komandos keliavo į antrą pratęsimą.

Antrą pratęsimą Kevinas Ašmontas pradėjo tritaškiu, o tada sekė dvi taiklios Manto Joniko baudos. Kiek vėliau ne kas kitas, o pats Valentinas Rumiancevas smeigė tritaškį vos ne iš vidurio aikštelės (78-76). Andrius Dagelis pridėjo baudą, o tada išaušo pergalinga tapusi Gedimino Vasiliausko atkarpa ir keturi pergalingi taškai.

MVP: „Vitės bendruomenė“ Mantas Jonikas 28 t. 5 atk.kam. 4 rez.perd. 28 n.b.

„Vitės bendruomenė“ Juozas Gerulatis 12 t. 7 atk.kam. 19 n.b.

„Klaipėdos sporto projektai“ Valentinas Rumiancevas 23 t. 4 atk.kam. 4 rez.perd. 23 n.b.