Dviejų pratęsimų trileris: 19 taškų pranašumą išbarsčiusi "VKKM - Saulės kaina" kelialapį į pusfinalį atidavė "OverSize" 1467

Gegužės 31 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės ketvirtfinalio rungtynėse susitiko VKKM - Saulės kaina“ ir ”OverSize“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 89:85 (14:22; 18:19; 26:7; 14:24; 8:8; 9:5) iškovojo “OverSize.

Pirmąsias kėlinio minutes “VKKM - Saulės kaina” pradėjo spurtu 9:2 ir taip įgijo pranašumą. Rungtynėms besitęsiant jaunimas nemažino tempo ir pamažu tolo nuo varžovų. Visgi kėlinio pabaigoje “OverSize” suėmė save į rankas ir šiek tiek sumažino savo atsilikimą. Po pirmojo kėlinio rezultatu 22:14 pirmavo “VKKM - Saulės kaina”.

Antrajame kėlinyje jaunimas ir toliau pamažu didino savo pranašumą, bei naudojosi varžovų klaidomis ir neatkovotais kamuoliais gynyboje, kol vienu metu komandas skyrė rekordinis 19 taškų skirtumas. Tačiau “OverSize” ir vėl neblogai sužaidė kėlinio pabaigą ir apkarpė savo atsilikimą iki vienženklio. Į ilgąją pertrauką pastarieji išėjo atsilikinėdami rezultatu 32:41.

Trečiajame kėlinyje “VKKM - Saulės kaina” visai subyrėjo. Per kėlinį viso labo surinko 7 taškus, o tuo tarpu priešininkai surinko 26 taškus ir pirmavo dviženkliu pranašumu 58:48.

Į ketvirtąjį kėlinį “VKKM - Saulės kaina” žengė su visai kita energija nei žaidė trečiajame kėlinuke ir komandos jau kovėsi taškas į tašką iki pat rungtynių pabaigos. Paskutiniojoje atakoje, esant lygiam rezultatui, “VKKM - Saulės kaina” ekipos krepšininkas Vilius Aleksandrovas greitoje atakoje turėjo galimybę padėti tašką rungtynėse, tačiau apmaudžiai metimą prametė, kitoje aikštės pusėje dar buvo likusios kelios sekundės, tačiau “OverSize” komanda metimo nesukonstravo ir komandos nukeliavo į pirmąjį pratęsimą. (72:72)

Pratęsime nei viena komanda neįgijo ženklaus pranašumo ir toliau, žinodami rungtynių svarbą kovėsi taškas į tašką. Paskutiniojoje pratęsimo atakoje “VKKM - Saulės kaina” turėjo kamuolį savo rankose, o rezultatas buvo vis dar lygus 80:80. Karoliui Lapinskui paruoštas trijų taškų vertės metimas buvo netaiklus ir rungtynių baigčiai išsiaiškinti komandos buvo priverstos žaisti dar papildomas 5 minutes.

Antrajame pratęsime jau šiek tiek geriau sekėsi “OverSize” ekipai. Jaunimui niekaip nesisekė sėkmingai užbaigti gerų situacijų ir tas skaudžiai kainavo. Likus 16 sekundžių komandas skyrė trys taškai, o Aredas Dziuba (VKKM - Saulės kaina) metimu iš trijų taškų zonos pabandė komandas nusiųsti į trečiąjį pratęsimą, tačiau “OverSize” ekipos naudai, metimas buvo netaiklus, o po pražangų taktikos Mato Stapono realizuotas vienas baudos metimas užtikrino kelialapį į pusfinalį ir “OverSize” komandos pergalę rezultatu 89:85.

MVP Robertas Milius (OverSize) 21 t., 13 atk. k., 3 rez. p., 4 išp. p., 33 n. b.

Matas Staponas (OverSize) 26 t., 8 atk. k., 5 rez. p., 4 per. k., 11 išp. p., 32 n. b.

Nojus Vitosis (VKKM - Saulės kaina) 17 t., 18 atk. k., 8 rez. p., 6 išp. p., 36 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.