Eroldo Sovos galingas dvigubas dublis atvedė į lengvą pergalę "Reborda-Taisom.lt" 879

Rugsėjo 15 dieną ,,Pavasario” taurėje susitiko ,,VKKM - 2004 ir ,,Reborda-Taisom.lt“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 74:99 (16:24; 10:34; 27:29; 21:12) iškovojo ,,Reborda-Taisom.lt".

Pirmąsias rungtynių minutes geriau sužaidė ,,Reborda-Taisom.lt”, o jaunieji krepšininkai švaistė tolimus metimus pro šalį. Valentino Rumiancevo vadovaujama kariauna vedami Eroldo Sovos susikrovė 8 taškų pranašumą ir kėlinuką laimėjo rezulatu 24:16.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje buvo kraupus. Aikštėje žaidė tik viena komanda. "Reborda-Taisom.lt" sužaidė fantastišką kėlinį ir rungtynių baigtis jau tapo aiški po dviejų kėlinių 58:26.

Trečiasis ir ketvirtasis kėlinukai tebuvo formalumas, o rungtynių pabaigoje Arno Knystauto vedami jaunieji krepšininkai šiek tiek apšvelnino skirtumą iki 74:99.

Eroldas Sova "Reborda-Taisom.lt" 26 tšk., 17 atk. kam., 4 rez. perd., 40 nb.

Arnas Knystautas "VKKM-2004" 20 tšk., 9 rez. perd., 24 nb.