Finalo rungtynių vertoje kovoje "Trys Karaliai" pavogė pergalę iš "OverSize"

Finalo rungtynių vertoje kovoje "Trys Karaliai" pavogė pergalę iš "OverSize" 1097

Gegužės 4 dieną Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių taurėje“ susitiko „Trys Karaliai“ ir „OverSize“ komandos, kurios kovėsi dėl 2 vietos reguliariajame sezone. Žiūrovams itin patraukliose rungtynėse pergalę rezultatu 94:93 (17:25; 23:23; 23:27; 31:18) iškovojo „Trys Karaliai“.

Rungtynes „OverSize“ komanda atidarė dviem tolimais metimais, tačiau tai neišgąsdino „Trys Karaliai“ komandos ir neužilgo jie išlygino rezultatą 9-9, bet pirmojo kėlinuko pabaigoje Mindaugas Kieža pataikęs tolimą metimą su sirena padidino „OverSize“ komandos persvarą iki 8 taškų (25-17).

Antrajame kėlinuke įsismarkavo Donatas Grikštas (OverSize), po kurio taiklaus tritaškio metimo komanda susikrovė 15 taškų persvarą (44-29), į tai varžovai atsakė spurtu 9-0 ir kėlinį baigė sumažinę atsilikimą iki 8 taškų (48-40).

Po didžiosios pertraukos „Trys Karaliai“ sumažino atsilikimą iki 3 taškų, tačiau neilgam ir įpusėjus kėlinukui atsilikinėjo 63-50, o likus žaisti nepilnas 3 minutes po taiklaus Mindaugo Kiežos tritaškio metimo „OverSize“ susikrovė 18 taškų persvarą (70-52), tai privertė varžovų trenerį prašyti minutės pertraukėlės, ji suveikė ir komanda pakilo į lemiamą kovą, tačiau Mindaugas Kieža vėl su kėlinuko sirena pataikė tritaškį ir 75-63 pirmavo jo komanda.

Paskutiniame ketvirtyje kai atrodė, kad „OverSize“ užtikrintai kontroliuoja rungtynes pirmaudama rekordine 19 taškų persvara (82-63) viskas apsivertė aukštyn kojom, Andriaus Skvarčinsko įspūdinga solo šou atkarpa, kai pelnė 8 taškus iš eilės sugrąžino viltį kautis dėl pergalės o „Trys Karaliai“ ją išplėšė po taiklaus Rimanto Šimkaus tolimo metimo 94-93 (verta pastebėti, kad „Trys Karaliai“ pirmą kartą tuo metu išsiveržė į priekį). „OverSize“ komanda norėjo paimti minutės pertraukėlę, tačiau jų nebeturėjo ir paskutinę ataką turėjo surengti apie 10 sekundžių, tačiau Paulius Piktuižis verždamasis link krepšio prarado kamuolį, o jį perėmęs Karolis Gailiūnas stojo prie baudų metimų linijos, abi baudas prametė o sudėtingas Mato Stapono tolimas metimas nuo aikštelės vidurio skriejo pro šalį ir „Trys Karaliai“ triumfuoja lyg laimėję finalą.

 

Rungtynių žaidėjai:

MVP Andrius Skvarčinskas (Trys karaliai) 36 t., 10/18 trit., 29 n. b.

Nojus Pabrieža (Trys karaliai) 16 t., 11 atk. k., 25 n. b.

Paulius Piktuižis (OverSize) 21 t., 5 atk. k., 5 rez. p., 8 išp. p., 26 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti