Gargždų derbis, tritaškių lietus ir "Gargždų pramogos" komandos pergalė

Gargždų derbis, tritaškių lietus ir "Gargždų pramogos" komandos pergalė 1285

Gegužės 17 dieną Klaipėdos miesto “Pavasario taurės rungtynėse susitiko “Gargždų pramogos“ ir „Gargždų SC“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 91:77 (20:23; 22:18; 22:21; 27:15) iškovojo “Gargždų pramogos”.

Pirmajame kėlinuke abi komandos neparodė ženklaus pranašumo, o rezultatas dažniausiai buvo lygus. Kėlinio pabaigoje truputį geriau sekėsi “Gargždų SC” ekipai, kurie po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu 23:20.

Antrajame kėlinuke pradžioje geriau žaidė “Gargždų pramogos”, kurie jau atrodė buvo susikrovę gana solidų pranašumą, tačiau jaunimas greit grįžo ir persvėrė rezultatą į savo naudą. Visgi taiklų savo ketvirtąjį tritaškį kėlinio gale pataikęs Simonas Serapinas (Gargždų pramogos), suteikė vieno taško pranašumą (42:41) savo komandai po dviejų kėlinių.

Trečiajame kėlinuke “Gargždų pramogos” laikėsi priekyje visą kėlinį. Kėlinuko pabaigą vainikavo Gusto Ambrazaičio taiklus metimas iš toli, kuris sumažino jo komandos atsilikimą iki dviejų taškų.

Ketvirtajame kėlinuke “Gargždų pramogos” galiausiai perlaužė rungtynes, jie padidino savo pranašumą iki dviženklio, užmėtė priešininkus tritaškiais ir iškovojo pergalę rezultatu 91:77.

Rungtynių žaidėjai: MVP Simonas Serapinas (Gargždų pramogos) 24 t., 6 atk. k., 2 rez. p., 1 išp. p., 8/11 tritašk., 26 n. b.

Arvydas Toliušis (Gargždų pramogos) 17 t., 9 atk. k., 4 rez. p., 22 n. b.

Paulius Kazlauskas (Gargždų SC) 28 t., 5 atk. k., 2 rez. p., 6 išp. p., 31 n. b.