"Gargždų pramogos" tiesiog nušlavė savo varžovus

"Gargždų pramogos" tiesiog nušlavė savo varžovus 1294

Gegužės 25 dieną Klaipėdos miesto “Pavasariotaurės pusfinalio rungtynėse susitiko “Gargždų SC“ ir „Gargždų pramogos“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 108:77 (31:13; 32:29; 29:10; 16:25) iškovojo “Gargždų pramogos.

Pirmajame kėlinuke “Gargždų pramogos” net negalvojo apie lygų krepšinį ir jau po pirmojo kėlinuko turėjo susikrovę solidų pranašumą (31:13).

Antrajame kėlinuke “Gargždų pramogos” nemažino tempo. Kosminis pataikymas nuo trijų taškų zonos (12/18) po dviejų kėlinių leido ir toliau pirmauti solidžiu 21 taško pranašumu (63:42).

Antrojoje rungtynių pusėje liko tik formalumai. “Gargždų pramogos” nušlavė savo varžovus ir iškovojo pergalę rezultatu 108:77.

Rungtynių žaidėjai: MVP Paulius Piktuižis (Gargždų pramogos) 24 t., 1 atk. k., 2 rez. p., 5 išp. p., 24 n. b.

Arvydas Toliušis (Gargždų pramogos) 23 t., 7 atk. k., 2 rez. p., 22 n. b.

Arnas Gomas (Gargždų SC) 14 t., 5 atk. k., 6 rez. p., 7 išp. p., 23 n. b.