Intrigos kupinose rungtynėse sunki "OverSize - Baltic Empire" komandos pergalė

Intrigos kupinose rungtynėse sunki "OverSize - Baltic Empire" komandos pergalė 1291

Gegužės 23 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko “Reborda - VR Servisas“ ir „OverSize - Baltic Empire“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 83:78 (25:25; 15:19; 19:8; 24:26) iškovojo “OverSize - Baltic Empire”.

Pirmajame kėlinuke komandos žaidė gražų ir lygų krepšinį, tačiau nei viena komanda neparodė ženklaus pranašumo. Po pirmojo kėlinuko švieslentėje švietė lygus rezultatas 25:25.

Antrajame kėlinuke komandos ir toliau kovojo taškas į tašką. Tik kėlinuko pabaigoje du paeiliui taiklūs Viliaus Vaičiaus tritaškiai metimai leido “Reborda - VR Servisas” ekipai pirmauti po dviejų kėlinių rezultatu 44:40.

Trečiajame kėlinuke rezultatas ir toliau sukosi aplink lygų, tik jau šio ketvirčio pabaigoje Lukas Lemežis pataikė du tritaškius paeiliui ir taip padėjo savo komandai pirmauti 7 taškais (59:52).

Ketvirtajame kėlinuke užvirė kova. Likus maždaug minutei iki rungtynių pabaigos Deividas Momkus pataikė ypatingai svarbų tritaškį savo komandai iš aikštės kampo, kuris padidino “OverSize - Baltic Empire” ekipos pranašumą iki keturių taškų. Likus vienuolikai sekundžių iki rungtynių pabaigos tas pats Deividas Momkus užsidirbo techninę pražangą peržengdamas liniją, kai varžovai išsimetinėjo kamuolį, o Viliaus Vaičiaus baudos metimas buvo taiklus. “Reborda - VR Servisas” tuo metu atsilikinėjo trimis taškais ir turėjo kamuolį savo rankose. Tačiau apmaudi klaida nubraukė visus šansus iškovoti pergalę. Greitoje atakoje Rokas Narkus taikliu dvitaškiu įtvirtino “OverSize - Baltic Empire” komandos pergalę rezultatu 83:78.

Rungtynių žaidėjai: MVP Matas Staponas (OverSize - Baltic Empire) 17 t., 3 atk. k., 10 rez. p., 5 išp. p., 29 n. b.

Rokas Narkus (OverSize - Baltic Empire) 9 t., 9 atk. k., 8 rez. p., 18 n. b.

Vilius Vaičius (Reborda - VR Servisas) 36 t., 10 atk. k., 2 rez. p., 10 išp. p., 38 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.