Eilinį trilerį išgyvenę "Adrijus - Prolain" iškovojo pergalę

Eilinį trilerį išgyvenę "Adrijus - Prolain" iškovojo pergalę 1095

Gegužės 3 dieną Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurėje" ir toliau virė kovos. Ginklus surėmė "Adrijus - Prolain" ir "ColliCare Logistics" komandos. Eilinę dramą išgyvenę ir eilinį kartą tempiami Eroldo Sovos pergalę iškovojo turnyro favoritai "Adrijus - Prolain" komanda įveikę varžovus 79:74 (17:17; 17:18; 22:16; 23:23).

Pirmasis kėlinys (iš esmės visos rungtynės) pasižymėjo kieta ir atkaklia kova. Rezultatas praktiškai viso kėlinio metu buvo lygus ir nė viena komanda nesugėbėjo susikrauti rimtesnės persvaros. Ketvirtį komandos baigė taikiai.

Antrame kėlinyje niekas nekito. Vieno taško persvarą į ilgąją pertrauką išeidami turėjo "ColliCare Logistics" komanda (35:34).

Po ilgosios pertraukos "Adrijus - Prolain" šovė į priekį dviženkle persvara, o varžovai visų rungtynių metu bandė juos vytis. Tai priartėdavo, tai vėl tekdavo kristi į duobę, tačiau rungtynių pabaigoje išties vyravo intriga. Jei ne keli skuboti veiksmai ir netaiklūs metimai, ko gero būtume išvydę ir pratęsimą, tačiau šalti nervai ir patirtis vėl paėmė viršų. Pergalę iškovojo "Adrijus - Prolain" 79:74.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Eroldas Sova "Adrijus - Prolain" 18 tšk., 9 atk. kam., 26 nb.

Andrius Steponaitis "Adrijus - Prolain" 11 tšk., 15 atk. kam., 16 nb.

Lukas Grabauskas "ColliCare Logistics" 16 tšk., 7 atk. kam., 4 per. kam., 16 nb.

Mindaugas Norkus "ColliCare Logistics" 11 tšk., 6 atk. kam., 15 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti