Jaunimo derbis: užtikrinta "VKKM - Saulės kaina" pergalė

Jaunimo derbis: užtikrinta "VKKM - Saulės kaina" pergalė 1464

Gegužės 27 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko VKKM - Saulės kaina“ ir Gargždų SC - 2007“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 86:53 (23:11; 24:11; 20:22; 19:9) iškovojo VKKM - Saulės kaina.

Pirmajame kėlinuke “VKKM - Saulės kaina” žaidė gražų komandinį žaidimą ir tai lėmė, kad  jie pabėgo nuo varžovų dviženkliu pranašumu. Po pirmojo kėlinio “VKKM - Saulės kaina” pirmavo rezultatu 23:11.

Antrajame kėlinuke “VKKM - Saulės kaina” spurtavo ir susikrovė rekordinę persvarą. Klaipėdiečių spaudimas varžovams tapo tarsi neįveikiama siena, ir kėliniui artėjant į pabaigą “mėlynieji” pradėjo triuškinti “Gargždų SC - 2007”. Į ilgąją pertrauką “VKKM - Saulės kaina” išėjo pirmaudami rezultatu 47:22.

Antrojoje rungtynių pusėje liko tik formalumai. “VKKM - Saulės kaina” ramiai sudėliojo taškus ant “i”, išlaikė savo pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 86:53.