Jokių staigmenų: turnyro favoritai keliauja į finalą

Jokių staigmenų: turnyro favoritai keliauja į finalą 899

Trečiadienį, spalio 7 dieną Klaipėdos miesto „Pavasario taurės“ pusfinalyje susitiko „Newlink.lt - Daikra“ ir „WYWA“ ekipos. Principinėje dvikovoje pergalę ir kelialapį į finalą iškovojo „WYWA“. Rungtynės baigėsi rezultatu 72-69 (25-15; 17-19; 16-17; 14-18).

Pirmajame kėlinyje „WYWA“ užkūrė blokų paradą, o dėl šios priežasties „Newlink.lt - Daikra“ žaidėjai pradėjo bijoti veržtis po krepšiu. Po pirmo kėlinio „WYWA“ pirmavo rezultatu 25-15.

Antrajame kėlinyje „Newlink.lt - Daikra“ spurtavo 7-0 ir pavijo varžovus, o po Tado Kymanto tritaškio rezultatas tapo lygiu 27-27. Kėlinio pabaigoje Justas Grikštas skėlė porą tritaškių, o po jų „WYWA“ pirmavo rezultatu 42-34.

Trečiajame ketvirtyje komandos žaidė taškas į tašką, po trijų kėlinių „WYWA“ turėjo 7 taškų pranašumą 58-51.

Lemiamame ketvirtyje „WYWA“ įgijo rekordinį 14 taškų pranašumą (65-51). Bet iki rungtynių pabaigos likus žaisti 4 minutėms pats Valentinas Rumiancevas ėmėsi iniciatyvos ir sugrąžino savo komandą į kovą, deja to buvo per maža.

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA“ Martynas Airošius 14 t. 5 atk.kam. 6 rez.perd. 20 n.b.