Kančios pusfinalyje išgyvenę "VKKM - 2004" keliauja į "Pavasario taurės" finalą

Kančios pusfinalyje išgyvenę "VKKM - 2004" keliauja į "Pavasario taurės" finalą 1108

Gegužės 15 dieną Klaipėdos miesto "Pavasario taurėje" įvyko antrasis pusfinalis, kuriame susitiko Mindaugo Bugio vadovaujami "VKKM - 2004" ir "Taisom.lt" komandos. Nors "Taisom.lt" ir privertė varžovus žaisti jiem parankesnį klampų ir "kančios" krepšinį pergalę vis tik iškovojo jaunieji krepšininkai įveikę varžovus rezultatu 53:46 (17:8; 11:20; 18:6; 7:12) ir keliauja į finalą.

Pirmasis ketvirtis kaip ir visos rungtynės buvo pilnas kovos ir klampaus, lėto pozicinio krepšinio. Antroje kėlinio pusėje "VKKM - 2004" šovė rimtai į priekį ir susikrovė 9 taškų pranašumą (17:8).

Antrajame kėlinyje kibus ir fizinis krepšinis "Taisom.lt" atgaivino viltis. Vedami visose aikštelės pusėse dominavusio Modesto Jurkaičio komandai pavyko dar iki ilgosios pertraukos išlyginti rezultatą ir perkelti intrigą į antrąją rungtynių pusę (28:28).

Trečiasis kėlinys buvo kertinis šiose rungtynėse Kristupo Keinio ir Arno Knystauto pastangomis jaunieji krepšininkai ne juokais šovė į priekį laimėdami kėlinį net 18:6 ir susikraudami dviženklį pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje visos "Taisom.lt" viltys buvo bergždžios. Jaunieji krepšininkai išlaikė šaltą protą aikštėje ir sau neparankiu stiliumi iškovojo pergalę 53:46 ir kelialapį į finalą.

MVP: Kristupas Keinys "VKKM - 2004" 17 tšk., 11 atk. kam., 3 blk., 23 nb.

Arnas Knystautas "VKKM - 2004" 12 tšk., 10 rez. perd., 20 nb.

Modestas Jurkaitis "Taisom.lt" 6 tšk., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 6 per. kam., 6 kld., 14 nb.