Kiek netikėtai lengva "VAD Electrical LTD - OHQ Media" komandos pergalė

Kiek netikėtai lengva "VAD Electrical LTD - OHQ Media" komandos pergalė 1293

Gegužės 25 dieną Klaipėdos miesto “Pavasariotaurės pusfinalio rungtynėse susitiko “VAD Electrical LTD - OHQ Media“ ir „Taisom.lt“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 95:64 (25:14; 15:24; 29:15; 26:11) iškovojo “VAD Electrical LTD - OHQ Media.

Rungtynes geriau pradėjo “VAD Electrical LTD - OHQ Media” ekipa. Jie po pirmojo kėlinuko pirmavo jau dviženkliu rezultatu 25:14.

Antrąjį kėlinuką “Taisom.lt” pradėjo 11:3 spurtu, kas padėjo ženkliai apkarpyti savo atsilikimą. Po dviejų kėlinukų “Taisom.lt” jau kvėpavo varžovams į nugarą ir atslikinėjo tik dviem taškais rezultatu 38:40.

Trečiajame kėlinuke spurtą 9:0 jau suorganizavo “VAD Electrical LTD - OHQ Media”, kas padėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą. “VAD Electrical LTD - OHQ Media” po trijų kėlinių pirmavo 69:53.

Ketvirtajame kėlinuke “Taisom.lt” ekipai įspūdingo sugrįžimo surengti nepavyko, o “VAD Electrical LTD - OHQ Media” lengvai užbaigė rungtynes. Rungtynėse pergalę jie iškovojo rezultatu 95:64.

Rungtynių žaidėjai: MVP Mantas Mockevičius (VAD Electrical LTD - OHQ Media) 14 t., 14 atk. k., 3 rez. p., 4 išp. p., 33 n. b.

Lukas Kazlauskas (VAD Electrical LTD - OHQ Media) 15 t., 7 atk. k., 15 rez. p., 29 n. b.

Vilius Vaičius (Taisom.lt) 17 t., 14 atk. k., 3 rez. p., 6 išp. p., 21 n. b.