Klaipėda to niekada nematė ir vargu ar kada pamatys: Rekordais lijusi Aurimo Vaičiulio magija išgelbėjo "ERA" nuo netikėto akibrokšto 1466

Gegužės 29 dieną Klaipėdos miesto "Įmonių pavasario taurėje" Gargžduose tiksint paskutinėmis pavasario dienoms įvyko paskutinis reguliaraus sezono mūšis tarp "ERA" ir "Gargždų SC- 2007" komandų. Nors rungtynėse buvo ir pratęsimas ir vos neįvyko sensacija, tačiau kalbėti galima tik apie vieną dalyką: Aurimas Vaičiulis perrašė visą Klaipėdos mėgėjų krepšinio istoriją ir padėjo savo komandai iškovoti pergalę rezultatu 85:78 (15:17; 14:17; 21:10; 20:26; 15:8).

Pirmuosius du kėlinius su gera energija žaidęs jaunimas kovėsi it ant sparnų ir neleido galvoti apie lengvą kovą "ERA" komandai. Lukas Barkauskis mėtė "Dievui į langus", kai kurie atėjo į rungtynes liaudiškai tariant "atsipalaidavę" ir niekas čia lengvos kovos nežadėjo - anaiptol, jaunimas laimėjo pirmą rungtynių pusę (34:29).

Antroje rungtynių dalyje vienas pats ant savo pečių komandą tempė Aurimas Vaičiulis, tačiau kėlinio pabaigoje timptelėjo čiurną ir atrodė šis vakaras baigsis su 40 naudingumo balų. Pakeistas Aurimas iškeliavo į rūbinę, turbūt išgerti "stebuklingo skysčio" ir netrukus grįžo į aikštelę. "ERA" jau buvo priekyje po 30-ies rungtynių minučių (50:44).

Kertvirtasis kėlinys klostėsi taškas į tašką, Aurimas ir toliau vedė komandą į priekį, o jo skaičiai vis augo. Rungtynių pabaigoje "ERA" pirmavo 70:67, tačiau Gargždų jaunimas turėjo savo ataką ir čia Aurimas turi dėkoti apie ištemptą pratesimą po taiklaus tritaškio metimą, nes tuo metu jokių dar rekordų nebuvo užfiksuota.

Pratęsime Aurimas tęsė savo darbus, padėjo komandai išvengti netikėto antausio, o pats rungtynes užbaigė su protu sunkiai suvokiama statistika. "ERA" rungtynes laimėjo 85:78.

MVP: Aurimas Vaičiulis "ERA" 38 tšk., 38 atk. kam., 6 rez. perd., 5 blk., 10 išpr. praž., 76 nb. !!!!!!!!!!

Lukas Barkauskis "ERA" 17 tšk., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 16 nb.

Lauras Petrusevičius "Gargždų SC-2007" 12 tšk., 13 atk. kam., 5 blk., 4 per. kam., 23 nb.

Simas Petrusevičius "Gargždų SC-2007" 7 tšk., 10 rez. perd., 5 atk. kam., 13 nb.