Klaipėdos rajone nieko naujo, Žilvino "Zolo" Srėbaliaus 37 naudingumo balai atnešė "Redo" komandai pergalę 1461

Gegužės 23 d. Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių” taurės rungtynėse susitiko „Gargždų SC - 2007“ ir „Redo“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 81:72 (18:18; 28:13; 11:24; 24:17) iškovojo „Redo“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiai, komandos keitėsi taikliais metimais. Nors „Redo“ komanda turėjo ūgio pranašumą, tačiau jaunieji „Gargždų SC - 2007“ krepšininkai puikiai dirbo gynyboje ir neleido tuo pasinaudoti, o pirmasis kėlinys baigėsi lygiai 18:18.

Antrajame kėlinyje „Redo“ krepšininkai perprato „Gargždų SC - 2007“ gynybos schemą ir pradėjo dominuoti po krepšiu, taip susikraudami dviženklį pranašumą ir laimėdami antrąjį kėlinį rezultatu 28:13 (46:31).

Po ilgosios pertraukos „Gargždų SC - 2007“ komanda varžovus pasitiko su zonine gynyba, kuri buvo tikras galvos skausmas „Redo“ krepšininkams. Jaunieji krepšininkai varžovus privertė klysti ir tuo pasinaudoję sugrįžo į rungtynes, o trečiąjį kėlinį užbaigė su 2 taškų deficitu (57:55).

Ketvirtajame kėlinyje buvo visko, taiklių tritaškių, klaidų bei diskvalifikacinių pražangų, kurios suteikė emocinę bangą „Redo“ krepšininkams ir padėjo laimėti šio vakaro rungtynes rezultatu 81:72.

Rungtynių žaidėjai: MVP Žilvinas Srėbalius (Redo) 20 t., 19 atk. k., 2 išp. p., 37 n. b.

Svajūnas Murauskas (Redo) 23 t., 3 atk. k., 17 n. b.

Lauras Petrusevičius (Gargždų SC - 2007) 16 t., 14 atk. k., 2 rez. p., 26 n. b.