Komandos naujokų įkvėpta "Tauragė" palaužė "OverSize" pasipriešinimą

Komandos naujokų įkvėpta "Tauragė" palaužė "OverSize" pasipriešinimą 943

Liepos 21 dieną Klaipėdos miesto "Pavasario taurėje" susitiko atsinaujinusi "Tauragė" ir "OverSize" komandos. Po atkaklios kovos "Tauragė" sugebėjo įrodyti pranašumą rezultatu 80:74 (16:24; 20:17; 16:17; 28:16).

Pirmąjį ketvirtį "OverSize" komanda pradėjo aktyviau ir ypatingai Martino Ahrens pastangomis įgijo solidžią persvarą 24:16.

Antrajame kėlinyje "Tauragė" sulaukė pastiprinimo ir nebeleido varžovams bėgti į priekį taip stabilizuodami rungtynių eigą.

Po ilgosios pertraukos niekas aikštėje ir toliau nesikeitė "OverSize" turėjo 3-7 taškų pranašumą ir "Tauragė" persvėrė rezultatą tik ketvirtajame kėlinyje, kuris jiems buvo sėkmingiausias. Arminas Bergaudas surengė solo šou o "Tauragė" įgijo 8 taškų persvarą ir nors "OverSize" dar bandė kandžiotis, rungtynes tauragiečiams pavyko laimėti 80:74.

MVP: Gediminas Vasiliauskas "Tauragė" 16 tšk., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 21 nb.

Martinas Ahrens "OverSize" 29 tšk., 8 atk. kam., 7 kld., 31 nb.

Julius Vilovas "OverSize" 18 tšk., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 5 per. kam., 23 nb.

Arnas Šerpytis "Tauragė" 14 tšk., 8 atk. kam., 20 nb.