Komandos stratego įtūžio įkvėpti, "Reborda - Vitaresta" keliauja į pusfinalį

Komandos stratego įtūžio įkvėpti, "Reborda - Vitaresta" keliauja į pusfinalį 1468

Birželio 3 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės ketvirtfinalio rungtynėse susitiko “Redo“ ir ”Reborda - Vitaresta“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 71:66 (12:21; 19:14; 22:15; 18:16) iškovojo “Reborda - Vitaresta”.

Pirmąsias kėlinio minutes “Redo” pradėjo spurtu 8:0 ir taip įgijo ankstų pranašumą rungtynėse, tarsi užvaldytas piktųjų dvasių ir įtūžęs “Reborda - Vitaresta” strategas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, kurios metu piktomis replikomis savo žaidėjams piktinosi komandos žaidimu. “Rebordininkai” savo pirmuosius taškus pelnė tik panašiai po penkių minučių žaidimo, o pasibaigus pirmajam kėlinukui rezultatu 21:12 pirmavo “Redo”.

Antrajame ketvirtyje “Redo” pradėjo buksuoti puolime ir rungtynių kontrolė ėmė slysti iš rankų. “Reborda - Vitaresta” grįžo į rungtynes ir vienu metu rezultatą buvo persvėrusi į savo naudą, tačiau neblogai kėlinio pabaigą sužaidę “Redo” krepšininkai rebilitavosi ir susigrąžino pranašumą, po dviejų kėlinukų jie pirmavo keturiais taškais. (35:31)

Trečiajame ketvirtyje jau matėme visiškai kitokį vaizdą aikštelėje. To paties komandos stratego įkvėpti “Reborda - Vitaresta” krepšininkai vėl persvėrė rezultatą į savo naudą, tik šį kart pamažu pradėjo tolti nuo varžovų. Tačiau toli niekur nepabėgo, pasibaigus trečiajame ketvirčiui “Reborda - Vitaresta” pirmavo rezultatu  53:50.

Paskutiniajame ketvirtyje “mėlynieji” aprimus komandos stratego emocijoms susistygavo gynyboje ir pradėjo komandiškai žaisti puolime. Kieta gynyba po truputį tapo neįveikiama “Redo” ekipai ir “Reborda - Vitaresta” krepšininkai pamažu artėjo pergalės link. Likus 18 sekundžių iki rungtynių pabaigos “Redo” atsilikinėjo keturiais taškais, o kamuolį savo rankose turėjo “Reborda - Vitaresta” ekipa. “Redo” komandai stebuklo sukurti nepavyko, po pražangų taktikos Edvinas Šiurna realizavo vieną baudos metimą ir įtvirtino “Reborda - Vitaresta” komandos pergalę rezultatu 71:66.

Rungtynių žaidėjai: MVP Rokas Gedspudas (Reborda - Vitaresta) 11 t., 7 atk. k., 4 rez. p., 2 išp. p., 17 n. b.

Gytis Ramonas (Reborda - Vitaresta) 19 t., 9 atk. k., 3 rez. p., 1 per. k., 5 išp. p., 17 n. b.

Žilvinas Srėbalius (Redo) 16 t., 15 atk. k., 3 rez. p., 4 išp. p., 26 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.