Krepšinis ne rinkimai - antro turo nebus: Eurovizijos nugalėtojo įkvėpti "Reborda - Vitaresta" be vargo iškovojo pergalę 1452

Gegužės 13 dieną, po praūžusio rinkimų bei "Eurovizijos" savaitgalio Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių" taurėje ir toliau virė kovos. "Reborda - Vitaresta" gražų pirmadienio vakarą iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 73:50 (20:15; 22:8; 12:12; 19:15).

Rungtynes jau nuo pirmų sekundžių "Reborda - Vitaresta" pradėjo trenerio riaumojimu. Įtūžęs komandos treneris Valentinas Rumiancevas sužaidus vos nepilnas dvi minutes paprašė minutės pertraukėlės. Joje girdėjosi nepasitenkinimas gynyba, nors "rebordininkai" pirmavo 4:0. Per pertraukėlę pasitarę mėlynieji "nulaužė kodą", kaip tą šį savaitgalį jau padarė Eurovizijos laimėtojas - Nemo. Patyręs ir visko matęs strategas užkūrė komandą kovai ir "Reborda - Vitaresta" pradėjo įgyvendinti "maestro" kurtą planą (20:15).

Antrame ketvirtyje ir toliau nuosekliu darbu ir griežta trenerio ranka "Reborda - Vitaresta" didinosi persvarą. Kėlinys laimėtas net 22:8, o persvara jau dviženklė. Tai šiek tiek priminė praėjusius rinkimus.

Po ilgosios pertraukos jau darėsi sunku žiūrėti į chaosą virstančią kančios dvikovą. Komandos tritaškius metė klaikiu procentu - iš 61 tritaškio tikslą pasiekė vos 8. Apie klaidas kalbėti išvis nedrąsu - 54 klaidos per abi komandas. Kančios krepšinis - ne kitaip, tačiau tai parankus krepšinis "Rebordai - Vitaresta", to pasekoje išlaikyta persvara iki rungtynių pabaigos, o joje net šiek tiek padidinta. Rungtynes "rebordininkai" laimėjo 73:50 ir įsirašė pergalę į savo sąskaitą.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Šarūnas Pocius "Reborda - Vitaresta" 12 tšk., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 28 nb.

Gytis Ramonas "Reborda - Vitaresta" 21 tšk., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 6 per. kam., 26 nb.

Lauras Petrusevičius "Gargždų SC-2007" 13 tšk., 12 atk. kam., 5 per. kam., 25 nb.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.