Laimono Remeikio trigubas dublis ir triuškinanti "Newlink.lt-Daikra" pergalė

Laimono Remeikio trigubas dublis ir triuškinanti "Newlink.lt-Daikra" pergalė 876

Rugsėjo 11 dieną ,,Pavasario” taurėje susitiko ,,VKKM - 2004 ir ,,Newlink.lt-Daikra“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 63:116 (10:28; 18:23; 15:28; 20:37) iškovojo ,,Newlink.lt-Daikra".

Pirmąsias rungtynių minutes geriau sužaidė ,,Newlink.lt-Daikra”, todėl ,,VKKM – 2004” treneris buvo priverstas prašyti minutės petraukėlės. Tačiau petraukėlė naudinga nebuvo, o ,,Newlink.lt-Daikra” vedami Manto Montvilos susikrovė dviženklį pranašumą ir kėlinuką laimėjo rezulatu 28:10.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje išliko panašus, ,,Newlink.lt-Daikra"” ir toliau pamažu didino savo pranašumą, o po antrojo kėlinio rezultatas buvo 51:28, ,,Newlink.lt-Daikra"” naudai.

Trečiasis ir ketvirtasis kėlinukai niekuo nesiskyrė nuo pirmųjų dviejų. ,,Newlink.lt-Daikra" ir toliau įrodinėjo savo pranašumą ir pasiekė triuškinančia pergalę rezultatu 116:63.

MVP: Laimonas Remeikis "Newlink.lt-Daikra" 27 tšk., 15 atk. kam., 10 rez. perd., 9 išpr. praž., 42 nb.

Mantas Montvila "Newlink.lt-Daikra" 23 tšk., 8 rez. perd., 6 atk. kam., 5 per. kam., 34 nb.

Rytis Šakaitis "VKKM-2004" 21 tšk., 9 rez. perd., 8 atk. kam., 29 nb.