"Mano Būstas" ekipa įrodė savo pranašumą ir net be vieno iš lyderių žengė į finalą 1470

Birželio 10 dieną Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių” taurės pusfinalio rungtynėse susitiko „OverSize“ ir „Mano Būstas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 73:62 (22:24; 19:12; 14:11; 18:15) iškovojo „Mano Būstas”.

Rungtynės prasidėjo retai matomu stebuklu. „Mano būstas“ ekipa į aikštelę žengė be savojo taškų mašinos Shano Larkino (Valentinas Rumiancevas),  kuris būdamas traumuotas nusprendė nerizikuoti savo sveikata, siekdamas kitą sezoną pasirašyti maksimalios vertės kontraktą. Tuo pasinaudoje „Oversize“ krepšininkai iškarto griebė jauti už ragų ir surengė spurtą 8:0. Tačiau „Mano Būstas“ ekipa parodė, kodėl jie eilę metų dalyvauja pusfinalyje ir iškart stabilizavo situaciją taip pirmąjį kėlinį užbaigdami su dviejų taškų deficitu 24:22.

Antrajame kėlinyje abi komandos rodė norą žengti į finalą. „OverSize“ rėmėsi individualiu meistriškumu, o „Mano Būstas“ genialiais žaidžiančiojo trenerio taktiniais sprendimais. Geriau antrojo kėlinio galą sužaidė „Mano Būstas“ ekipa į ilgąją pertrauką išėjo, turėdami 5 taškų pranašumą (36-41).

Antrojoje rungtynių pusėje „Mano Būstas“ ekipa daugmaž laikė rungtynių kontrolę, į visus varžovų bandymus priartėti atsakydavo savo taikliomis atakomis. I didįjį finalą eilinį sykį keliauja „Mano Būstas“ ekipa su Valentinu Rumiancevu priešakyje, kuris ko gero jau viską šiame lygyje yra įrodęs ir kuriam laikas kilti į aukščiau. Rungtynės baigėsi rezultatu 62-73 „Mano Būstas“ komandos naudai.

Rungtynių žaidėjai: MVP Arnas Pilipavičius (Mano Būstas) 24 t., 9 atk. k., 3 rez. p., 6 išp. p., 36 n. b.

Alanas Urbonas (Mano Būstas) 15 t., 9 atk. k., 3 rez. p., 5 išp. p., 16 n. b.

Matas Staponas (OverSize) 20 t., 8 atk. k., 6 rez.p., 4 išp. p., 31 n. b.