"Mano Būstas" krepšininkai nepaliko vilčių "Rebordininkams"

"Mano Būstas" krepšininkai nepaliko vilčių "Rebordininkams" 1451

Gegužės 10 d. Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko „Reborda - Vitaresta“ ir „Mano Būstas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 92:55 (22:12; 22:16; 19:17; 29:10) iškovojo „Mano Būstas“.

Pirmajame kėlinyje vyravo „NBA“ stiliaus žaidimas, daug atakų, mažai kontakto gynyboje. „Mano Būstas“ komanda į priekį vedė visų komandų siaubas Valentinas Rumiancevas, kuris jau po pirmojo kėlinio turėjo 4 rezultatyvius perdavimus, o „Mano Būstas“ dviženklį 10 taškų pranašumą – 12:22.

Antrajame kėlinyje po truputi prasidėjo Reborda - Vitaresta“ kapituliacija, chaosas puolime, nesusikalbėjimas gynyboje ir „Mano Būstas“ padidino pranašumą iki 16 taškų (44-28).

Po ilgosios pertraukos liko tik formalumai. „Mano Būstas“ ekipa ir toliau laikė rungtynių kontrolę savo rankose, greitos atakos, taiklūs tritaškiai metimai, kibi kieta gynybą ir „Mano Būstas“ ekipa švenčia užtikrinta pergalę rezultatu – 55:92

Rungtynių žaidėjai: MVP Alanas Urbonas (Mano Būstas) 23 t., 8 atk. k., 3 išp. p., 33 n. b.

Arnas Pilipavičius (Mano Būstas) 15 t., 15 atk. k., 5 rez. p., 30 n. b.

Gytis Ramonas (Reborda - Vitaresta) 15 t., 12 atk. k., 2 rez. p., 19 n. b.