Martynas Macas išgelbėjo savo komandą: "Adrijus - Prolain" Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" čempionai 1118

Gegužės 25  dieną Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" finalo varžybose susitiko Adrijus – Prolain“ ir Trys karaliai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 78:76 (16:23; 18:18; 28:21; 16:14) iškovojo „Adrijus – Prolain“.

Pirmąjį kėlinį „Trys karaliai“ pradėjo spurti - 12:2, po kurio „Adrijus – Prolain“ komanda buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės viskas klostėsi panašiai, „Trys karaliai“ toliau pirmavo dviženkliu pranašumu, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidę „Adrijus – Prolain“ aptirpino savo atsilikimą iki rezultato 16:23.

Antrajame kėlinuke „Trys karaliai“ laikėsi priekyje. „Adrijus – Prolain“ niekaip nesisekė perlaužti rungtynių eigos, o po dviejų kėlinių „Trys karaliai“ ir toliau išliko priekyje rezultatu 41:34.

Trečiajame kėlinyje „Trys karaliai“ ir vėl buvo pabėgę į priekį dviženkliu pranašumu, tačiau „Adrijus – Prolain“ surengė spurtą ir prisivijo varžovus bei persvėrė rezultatą į savo naudą. Po trijų kėlinių švieslentėje švietė lygybė 62:62.

Ketvirtajame kėlinyje virė karšta kova. Abi komandos siekė pergalės. Likus 20 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Adrijus – Prolain“ atsilkinėjo vienu tašku ir rengė vieną paskutiniųjų savo atakų. Robertino Vilimo tritaškis skriejo pro šalį, tačiau į pagalbą atskubėjo komandos darugas Martynas Macas, kuris pataisė paskutinį metimą ir išvedė savo komandą į priekį vienu tašku. Po šio metimo „Trim karaliam“ nebepavyko surengti sėkmingos atakos ir „Adrijus – Prolain“ komanda iškovojo pergalę rezultatu 78:76 ir tapo Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" čempionais.

Rungtynių žaidėjai: MVP Eroldas Sova (Adrijus - Prolain) 18 t., 8 atk. k., 8 išp. p., 27 n. b.

Robertinas Vilimas (Adrijus - Prolain) 18 t., 4 atk. k., 3 rez. p., 7 išp. p., 22 n. b.

Mindaugas Šikšnius (Trys karaliai) 24 t., 7 atk. k., 6 rez. p., 7 išp. p., 27 n. b.