Martyno Airošiaus trigubas dublis ir triuškinanti ,,WYWOS" pergalė

Martyno Airošiaus trigubas dublis ir triuškinanti ,,WYWOS" pergalė 866

Rugsėjo 2 dieną ,,Pavasario” taurėje susitiko ,,VKKM - 2004 ir ,,WYWA“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 64:102 (10:26; 18:28; 14:11; 22:37) iškovojo ,,WYWA".

Pirmąsias rungtynių minutes geriau sužaidė ,,WYWA”, todėl ,,VKKM – 2004” treneris buvo priverstas prašyti minutės petraukėlės. Tačiau petraukėlė naudinga nebuvo, o ,,WYWA” susikrovė dviženklį pranašumą ir kėlinuką laimėjo rezulatu 26:10.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje išliko panašus, ,,WYWA” ir toliau pamažu didino savo pranašumą, o antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 54:28, ,,WYWA” naudai.

Trečiasis ir ketvirtasis kėlinukai niekuo nesiskyrė nuo pirmųjų dviejų. ,,WYWA ir toliau įrodinėjo savo pranašumą ir pasiekė triuškinančia pergalę rezultatu 102:64.

Rungtynių žaidėjai: MVP Martynas Airošius (WYWA)  12 t. 13 atk. k. 16 rez. p. 4 išp. p. 4 per. k. 45 n. b.

Justas Grikštas (WYWA) 27 t. 8 atk. k. 3 rez. p.  27 n. b.

Arnas Knystautas (VKKM – 2004“) 23 t. 8 atk. k. 1 per. k. 24 n. b.