Mažajame pavasario taurės finale 5 kėlinių trileryje "Taisom.lt" komandos pergalė 1297

Birželio 2 dieną Klaipėdos miesto “Pavasario” taurės mažojo finalo rungtynėse susitiko “Gargždų SC“ ir „Taisom.lt“ komandos. Bronzinio finalo nugalėtojais tapo „Taisom.lt“ komanda, kurie pergalę iškovojo rezultatu 94:97 (24:24, 19:22; 23:15; 21:26, 7:10).

Abi komandos rungtynes pradėjo „uraganiniu“ puolimu. Per pirmuosius du kėlinius nei vienai ekipai nepavyko susikrauti solidesnio pranašumo ir „Taisom.lt“ krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 3 taškų persvarą (46:43).

Po ilgosios pertraukos „Gargždų SC“ suaktyvino gynybą, privertė „Taisom.lt“ komandą labiau vargti puolime to pasekoje ir dažniau klysti ar atlikti neparuoštų metimų. Tuo pasinaudoję „Gargždų SC“ komanda perlaužė rungtynes savo naudai ir po trijų kėlinių įgijo 5 taškų pranašumą (66:61)

Ketvirtajame kėlinyje „Gargždų SC“ komanda nemažino apsukų ir įpusėjus ketvirčiui įgijo rekordinę 9 taškų persvarą taip priversdami Valentino Rumiancevo kariauną imti minutės pertraukėlę. Po kurios „Taisom.lt“ laimėjo atkarpą 15:5 ir likus 1:40 iki ketvirtojo kėlinio pabaigos įsiveržė į priekį rezultatu (78:80). Likus 25 sekundėm „Taisom.lt“ komanda perėmė kamuolį ir greitoje atakoje Vilius Vaičius (Taisom.lt) įmetė sudėtingą dvitaškį metimą, išvesdamas komandą į priekį (82:83). „Gargždų SC“ ėmėsi paskutinios minutės pertraukėlės, po kurios Arnas Gomas (Gargždų SC) iš užribio atliko tikslų perdavimą Pauliui Kulikauskui (Gargždų SC) po krepšiu, kuris pasižymėjo taikliu metimu. Likus 9 sekundėm Nojus Pabrėža pataikė sudėtingą dvitaškį metimą, taip pat perėmė kamuolį, išprovokavo 2 baudos metimus, kurie buvo tikslus, taip sukraudamas 3 taškų pranašumą (84:87). Tačiau likus 4 sekundėm Ugnius Kondrotas (Gargždų SC) su sirena pataikė „tolimą bombą“ į „Taisom.lt“ laivą ir išsiuntė komandas į pratesimą (87:87).

Pratęsime vyko įnirtninga kova taškas į tašką ir likus 14 sekundžių iki pratęsimo pabaigos „Taisom.lt“ komandai pavyko susikrauti 3 taškų pranašumą (92:95). „Gargždų SC“ turėdami paskutinę ataką net nesugebėjo sukurti sėkmingo metimo ir „Taisom.lt“ laimėjo šios lygos bronzinį medalį rezultatu (94:97).

MVP Vilius Vaičius (Taisom.lt) 30 tšk., 10 atk.k., 3 rez.p. 32 n. b.

Šarūnas Pocius (Taisom.lt) 13 tšk., 7 atk.k. 22 n. b.