Mindaugo Norvaišo įspūdingų tritaškių "liūtis" padėjo "Vitės bendruomenė" komandai tapti reguliariojo sezono nugalėtojais 1100

Gegužės 8 dieną Klaipėdos miesto „Pavasario taurėje“ susitiko „VKKM - 2004“ ir „Vitės bendruomenė“ komandos, kurios kovėsi dėl 1 vietos reguliariajame sezone. Žiūrovams itin patraukliose rungtynėse pergalę rezultatu 108:88 (30:20; 25:26; 26:23; 27:19) iškovojo „Vitės bendruomenė“.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai ir abi komandos kūrė gražias atakas ir pataikė sudėtingus taiklius metimus o po pirmo kėlinuko 30-20 priekyje „Vitės bendruomenė“.

Antrasis kėlinukas prasidėjo „VKKM-2004“ komandos žaidėjų taikliais tritaškiais, kuriuos pataikė Kristupas Keinys (3) ir Arnas Knystautas (1). Tai komandą grąžino ant bangos ir po Manto Mockevičiaus taiklaus dvitaškio su varžovo pražanga jų komanda išsiveržė į priekį 42 - 41. Kėlinuko pabaigoje pradėjo siautėti Mindaugas Norvaišas, po kurio itin tolimų ir sudėtingų trijų tritaškių iš eilės j"Vitės bendruomenė" sugrąžino persvarą sau 55 - 46.

Po didžiosios pertraukos jaunimas rimtai kibo į atlapus savo varžovams, tačiau „Vitės bendruomenės“ komandos krepšininkai buvo nesulaikomi puolime ir užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojų titulą.

MVP Paulius Piktuižis (Vitės bendruomenė) 20 t., 11 atk.k., 7 rez.p., 34 n. b.

Laurynas Stonkus (Vitės bendruomenė) 25 t., 6 atk. k., 4 rez.p. 32 n. b.