Netikėto pasipriešinimo sulaukę "Adrijus - Mano būstas" iškovojo dar vieną pergalę 1279

Gegužės 11 dieną Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių" taurės rungtynėse susitiko „Adrijus - Mano būstas“ ir „ERA“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 76:61 (15:20; 23:15; 16:10; 22:16) iškovojo “Adrijus - Mano būstas”.

Abi komandos į rungtynes susirinko po šešis žaidėjus. Pirmajame kėlinuke geriau puolime žaidė “ERA” ekipa, kuri po kėlinuko pirmavo rezultatu 20:15.

Antrajame kėlinuke puolimas geriau klostėsi jau “Adrijus - Mano būstas” ekipai, kurie į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 38:35.

Antrojoje rungtynių pusėje, “ERA” ekipa nebepavyko išlaikyti rungtynių tempo, o tuo pasinaudoję “Adrijus - Mano būstas” padidino savo pranašumą iki dviženklio ir iškovojo pergalę rezultatu 76:61.

Rungtynių žaidėjai: MVP Eroldas Sova (Adrijus - Mano būstas) 18 t., 11 atk. k., 2 rez. p., 1 per. k., 29 n. b.

Valentinas Rumiancevas (Adrijus - Mano būstas) 14 t., 4 atk. k., 15 rez. p., 22 n. b.

Darius Skuodas (ERA) 19 t., 11 atk. k., 3 rez. p., 18 n. b.